DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizin Havasını Değiştirecek Sıradışı Duvar Kağıtları

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Evinizin Havasını Değiştirecek Sıradışı Duvar Kağıtları

Uzun süreden beri sessiz bir modda olan duvar kağıtlarının bugünlerde yeniden hareketlenmeye başladığını görmekteyiz. Eski dönemlerden beri bazı aralıklarla farklı dizaynlar duvar kağıtlarının yaşam alanlarımızın dizaynına eşlik ettiği görmekteyiz. Kimi zaman düz bir rengin hakim olduğu kimi zaman değişik geometrik şekillerin evimizin ve iş yerimizin konseptiyle ahenk içinde olduğunu görmekteyiz.

Düz renkler, çiçek desenler ve en güzel doğa manzaraların can bulduğu duvar kağıtları arasında bugünlerde en çok tercih edilen ürünler arasında sıradışı duvar kağıtlarını görmekteyiz. Şimdi sizlere evinizin, işyeriniz ve ofisinizin ambiyansını değiştirecek olan dünyaca ünlü bir duvar kağıdı markasının ürünlerinden bir bölüm sunacağız.

en güzel duvar kağıdı resimleri

Birazdan sizlerin beğeninize sunacağımız ürünün markası hakkında hemen kısaca bir bilgi paylaşımında da bulunalım. Dünyaca ünlü bir marka olan Inkiostro Bianco, yaşam alanlarımızın havasını değiştirecek kimi zaman birbirinden ilginç, kimi zaman modern çizgilerin hakim olduğu bazen de romantik desenlerin harika bir şekilde ürün yelpazesine yer verdiğini görmekteyiz. Bunun yanı sıra bu markanın dijital grafiklerden oluşan şekillerin süslü çerçevelerle hayat bulduğunu görmekteyiz.

Oturma odası, salon ve hayat odası konseptlerine farklı bir yorum katacak olan modern çizgilerin hakim olduğu ürünlerin yanı sıra çocuk odaların dizaynına uygun rengarenk duvar kağıtları da bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı zevklere hitap eden değişik duvar kağıtlarına da rastlamaktayız.

Şimdiye kadar dönem dönem duvar dekorasyonunuzu canlandırmak için tercih ettiğiniz artık gözünüzde sıradan görülen duvar kağıtlarınızdan sıkıldıysanız ve yeni bir değişime hazırsanız, farklı uygulamaların zamanı gelmiş demektir. Evinizin her odası için aynı zaman iş yeriniz, ofisiniz ve toplantı salonlarınız atmosferinde farklı bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız Inkiostra Bianco duvar kağıdı ürün yelpazesine göz atmanızı öneririz.

değişik duvar kağıdı görselleri

İnanın evinizin dizaynına fark katacak aynı zamanda enerjisini yükseltecek farkınızla tarz oluşturacağınız biraz sıradışı  ve birazda renkli dizaynlar arasında seçim yapabilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar sizleri daha fazla bekletmeden yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirmenizde yardımcı olacak aynı zamanda sizlere bu konuda ilham verip sizlere yeni ufuklar açacak olan görsellerimizle baş başa bırakıyoruz.

SIRADIŞI DUVAR KAĞIDI ÖRNEKLERİ

Evinizin Havasını Değiştirecek Sıradışı Duvar Kağıtları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık