DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kendi Evinizin Mimarı Olabilirsiniz !

12 ay önce
7 kez görüntülendi

Kendi Evinizin Mimarı Olabilirsiniz !

Artık hayalini kurduğunuz ev dizaynın kavuşmanın zamanı gelmedi mi ? Şu ana kadar birbirlerine benzer ev dizaynlarından sıkıldıysanız dekorasyon alanında farkınızı ortaya çıkarmak istiyorsanız kendi evinizin kendi mimarı siz olabilirsiniz.

Kendi yaşam alanlarınızın mimarisi olmak için önce kendinize güvenin. Bir işe kendinize güvenerek başlarsanız zaman içinde mükemmel işlere yaptığınızı göreceksiniz. Kendi mimariniz olmak için güvenden sonra iyi bir araştırma gerekli. Günün trendlerini yakından takip edip bu trendlerde nasıl küçük değişikler yapıp kendi stilinizi oluşturabilirsiniz,diye araştırmalar gerekir.

Sonra elde ettiğiniz verilerden yola çıkarak, bu verileri nasıl estetik ve farklı bir şekilde evinize yansıtabileceğinizi düşünün. Tabi bu noktada hayal gücünüzden yararlanmayı da ihmal etmeyin.

Şimdi bu konuda sizlere ilham vermek adına önce kendi evinizin dizaynına sonra yakın çevrenizdeki kişilerinin yaşam alanların dizaynına yön vermenize yardımcı olacak birkaç öneride bulunalım.

√ Önce farkınızı ortaya çıkartmak için alışagelmiş dizaynların biraz dışına çıkarak işe başlayabilirsiniz.

√ Evinizi dizayn ederken öncelikle kendinize şu soruyu sormayı unutmayın. Ben nasıl bir evde yaşamak istediğinizi, size mutluluk ve huzur verecek ortamda hangi unsurların yer alacağına karar verin.

√ Her alanda olduğu gibi bu alanda kendi kararınızı kendiniz verin. Unutmayın ki sizi sizden daha iyi tanıyan kimse yoktur.

Kendi Evinizin Mimarı Olabilirsiniz ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık