DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizin Yeni Tarzı Alfemo

9 ay önce
17 kez görüntülendi

Evinizin Yeni Tarzı Alfemo

Evlerinizin ambiyansını değiştirecek ürünler Alfemo mobilyada.

Eviniz için yeni bir aydınlatma aracı mı arıyorsunuz ?

Bugünlerde yeni bir aynaya mı ihtiyacınız var ?

Odanıza küçük bir değişiklik yapacak bir sehpa arayışı içinde misiniz ?

Ya da yaşam alanlarınızın ambiyansını değiştirecek aynı zamanda renk katacak bir puf ya da dekoratif bir kırlent almayı mı düşünüyorsunuz ?

Tüm sorularınıza en iyi cevabı vermek için aynı zamanda bu konuda sizlere daha fazla ilham vermesi açısından yeni sezon Alfemo ev dekorasyon ürünlerine bakmanız yeterli olacaktır.

İşte yaşam alanlarınızda yeni bir tarz oluşturmanıza yardımcı olacak birkaç ev dekorasyon önerisi.

Rengarenk Sarkıt Lambalar

Her zaman söyleriz, bir mekanın dizaynını en iyi şekilde gösteren ayrıntılar arasında aydınlatma araçları yer alır. Mekanda doğru bir aydınlatma mekanın görselliğine farklı bir ışıltı kattığını unutmayın. Tabi bu nokta seçmiş olduğunuz aydınlatma aracının görünümü de oldukça önemlidir.

Hem mekanı aydınlatmak hem de tavanlarının görünümüne yeni bir estetik katmak için sarkıt lamba modellerinden yararlanabilirsiniz. Yukarıdaki görselde olduğu gibi 3 lü bir seçim yapabileceğiniz gibi tekli bir seçimde yapabilirsiniz.

İster Kitaplık Olarak, İster Sehpa Olarak Kullanın

Her zaman söyleriz, seçeceğiniz mobilyaların görselliği kadar işlevselliği de ön planda olmalıdır. Mümkün oldukça az ama fonksiyonel özelliği olan mobilya seçimleri yapmalısınız. Özellikle yaşadığımız alanların küçük olduğunu düşünürsek bu seçimin doğru bir karar olduğundan emin olabilirsiniz.

İşte Alfemo mobilya da bu durumu göz önünde bulundurarak son derece kullanışlı ev ürünlerini ürün gamına eklemiş. Tıpkı yukarıdaki kitaplık tasarımı gibi. Kitaplık olarak evinizin bir köşesinde kullanabileceğiniz bu ürünü dilerseniz sehpa niyetine de kullanabilirsiniz. Odaya farklı bir duruş kazandıracaktır.

Evinizin En Güzel Oturma Alanı

Şimdilerde evlerinin vazgeçilmez oturma alanlarının başında berjerler geliyor. Kimi zaman televizyonun karşında yerini alıp sizleri tv karşısında geçireceğiniz zaman diliminde rahatlığı ve konforunu sunuyor. Kimi zaman pencere kenarına geçip sizi kısa bir süreliğine de olsa dinlenmeye davet ediyor. Sizlerde bu konforu ve rahatlığı evinizin en güzel alanında doyasıya yaşamak istemez misiniz ?

2017 ALFEMO EV DEKORASYON ÜRÜNLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık