DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Feng Shui Dekorasyon Etkileri

6 ay önce
9 kez görüntülendi

Feng Shui Dekorasyon Etkileri

Hayat sonsuz kaynakları olan bir süreçtir.

Bu süreçte bazılarımız yaşamın bize sunduğu fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek hayatın sonsuz fırsatları ile uyumlu bir yaşam sürerken bazılarımız kapısına kadar gelen fırsatları baktığı halde görmez ve şanssız olduğundan yakınır.

feng shui modelleri

Feng Shui Modelleri

Bir Yaşam Kılavuzu: Feng – Shui

Şanssız olduğunu düşünen ya da daha büyük fırsatların çıkmasını isteyen kişilerin yaşam kılavuzu, Çin’in kadim öğretisi olan Feng Shui olabilir.

feng shui havasında dekorasyon

Feng Shui Havasında Dekorasyon

Feng Shui, evrensel yaşam enerjisinin normal akışını kolaylaştıran, kişilerin yaşam enerjisi ile uyumunu sağlamak için ev dekorasyonu ve çevre düzenlemesini yapan bir öğretidir. Bu öğretiye göre, evrensel yaşam enerjisi yani Chi’nin doğal akışını kolaylaştırmak için ev ve iş yeri dekorasyonunda bazı kurallara uymak şansın kişileri bulmasını kolaylaştırıyor. Böylece Chi’den maksimum fayda sağ-lanabiliyor.

Feng Shui Nedir?

Çince rüzgar ve su kelimelerinden oluşan bu öğreti, doğal Chi enerjisi ile uyum içinde yaşamayı sağ-lamak üzere dekorasyon önerileri ve tavsiyelerde bulunur.

2017 feng shui modelleri

2017 Feng Shui Modelleri

Bu öğretiye göre, kötü olarak algıladığımız her durumun bir de iyi tarafı vardır. Ya da tam tersi ola-rak iyi olarak algıladığımız her durum kötüyü de beraberinde taşır. Gece ve gündüz, aydınlık ve ka-ranlık, güzel ve çirkin, varlık ve yokluk hep birliktedir ya da birbirinin peşi sıra gelir.

feng shui dekorasyonu

Feng Shui Dekorasyonu

Ancak Feng Shui hayatı bir günde değiştirebilecek sihirli bir değnek değildir. Evde, iş yerinde, sokakta, insan ve mekan dekorasyon uyumu sağlandığında, hayat enerjiniz doğal akışı içinde yavaş yavaş ama sürekli olarak iyiye doğru bir gelişme sağlanır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık