DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Aşk Dolu Bir Dekorasyon Feng Shui

11 ay önce
5 kez görüntülendi

Aşk Dolu Bir Dekorasyon Feng Shui

Yaşam alanlarınızın dizaynında yayacağınız doğru bir enerji ile aşk dolu bir ambiyans oluşturabilirsiniz. Bunun için doğru renk seçimleri yapmak, evimizin mobilyalarını doğru bir şekilde yerleştirmemiz gerekir.

Şimdilerde evinizin enerjisinin düştüğünü düşünüyorsanız, ortamda biraz daha aşk ve sevgi olmasını istiyorsanız evinizin konseptinde değişim zamanı gelmiş demektir. Peki bu değişim için nasıl bir uygulama yapacağınızı biliyor musunuz ?

Bu konuda sizlere ilham vermek yeni aşklar,sevgileri ve romantizmi yaşamanıza yardımcı olacak Fengi Shui ev dekorasyon önerileri.

Feng Shui ; rüzgar ve su anlamına gelir. Feng Shui dekorasyonunda en belirgin özelliği doğanın esintilerinin ev dizaynına estetik bir şekilde yansımasıdır.

Aşk Temsil Eden İki Öge Kırmızı Renk ve Güller

Bu tarzın en iyi yansıtan renkler arasında kırmızı yer alır. Kırmızı rengi ister evinizin duvarlarında, ister aksesuarlarında isterseniz de tercih edeceğiniz oturma grupların renginde tercih edebilirsiniz.

Bu tarzda diğer önemli bir ayrıntı ise güllerdir. Hem odalarınız mis gibi kokması için hem de gün içerisinde enerjisinin yüksek olması için evinizde taze kırmızı güllere yer verebilirsiniz.

Aramalar:

  • evlilik için feng shui önerileri
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık