DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Filli Boya Kozmik Renk Kataloğu

1 yıl önce
17 kez görüntülendi

Filli Boya Kozmik Renk Kataloğu

Filli Boya, yeni sezon için hazırlamış olduğu renk kataloğu ile farkını bir kez daha ortaya bırakıyor. Şu ana kadar ismini pek duymadığımız renk skalalarında kolay kolay rastlayamayacağımız renkleri ve tonları kozmik renk paletinde yer vermiş.

Filli Boya Kozmik Renklerle farkındalığımızı ortaya bırakmamıza yardımcı olmak aynı zamanda yaşam alanlarımıza yeni bir ışıltı yansıtmayı hedeflemiş. Şimdiye kadar evimizin ve iş yerlerimizin iç cephelerinde tercih ettiğimiz renk ve tonları bir kenara bırakıp yaşadığınız alana yeni bir enerji katacak kozmik renk grubu içinde yer alan renkler bir göz atalım.

2017-ic-cephe-duvar-renk-trendleri-filli-boya-kozmik-renkler

Renk paletine baktığımızda Kozmos’un derinliğinin etkisini görmekteyiz. Koyu tonların ve özel renklerin yer aldığı bu palette her renk ve ton bizleri farklı bir boyutun etkisine alıyor.

en-yeni-filli-boya-ic-cephe-renk-kartelasi-filli-boya-kozmik-renkler

Evrenin bir parçası olan yıldızların, gezegenlerin ve göktaşlarının ışıltılarının, parlaklıklarının, kontrastların ve canlılıkların bu paleti oluşturan renk ve tonlarına yansıdığını görmekteyiz.

filli-boya-kozmik-renk-skalasi

Uzayın sonsuzluğunu yaşam alanlarımıza ışıklı renklerle yansıtmaya yardımcı olacak kristal taşların, meteorların ve farklı elementlerin yer aldığı bu özel renk skalası arasında renk seçmekte zorlanabilirsiniz.

yeni-sezon-duvar-boyasi-renkleri-filli-boya-ic-cephe-kozmik-renkler

Yaşam alanlarınıza renklerin gücüyle yeni bir enerji yaymak için birkaç renk önerisinde bulunmak gerekirse, şu renklere göz atmanızı önerebiliriz.

Evinizde ya da iş yerinizde farklı bir enerji yaratmak ve daha önce hiç kullanmadığını bir renk arayışı içindeyseniz özel renk grupları arasında yer alan kristal pembe kuvars – mangan rengi – neon sarısı – pembemsi griler ve özel mor renkleri arasında tercih yapabilirsiniz.

Diyelim ki oturma odanız, salonunuz ya da yatak odanız küçük ve siz bu odalarınızı olduğundan biraz daha büyük, ferah, aydınlık aynı zamanda enerji dolu bir atmosfer oluşturmak istiyorsunuz. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak sizlere sarı rengin tonlarını öneririz. Güneş sarısı – gün sarı. Bunun dışında kaya kristali rengi ve tonlarını da düşünebilirsiniz.

Farkınızı biraz daha ön plana çıkarmak içinde gölge grisi – grinin yeni tonları – füme renklerini düşünebilirsiniz.

Yaşadığınız mekanlarının enerjisini yükseltmek daha huzurlu, ferah, aydınlık ve sevgi dolu ortamlar oluşturmak için renklerin gücünden yararlanmalısınız.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık