DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Futbol Tutkunu Çocuklara Çilek’ten Football Çocuk Odası

1 yıl önce
21 kez görüntülendi

Futbol Tutkunu Çocuklara Çilek’ten Football Çocuk Odası

Çilek mobilya bir kez daha sevgili çocuklarımızın hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Futbol aşkı ile yatıp futbol aşkı ile kalkan minik taraftarlar için futbol temalı bir çocuk odası takımı tasarlanmış. Biz büyükleri bile kıskandıracak güzellikte olan  🙂 Çilek Football Çocuk Odası Takımı şimdiden çocuklar tarafından büyük ilgi görmeye başladı.

Özellikle erkek çocukları tarafından ilgi gören ve çocukların en büyük hayali olan futbol temalı bu odayı sizlerle paylaşmak istiyoruz.

cilek-mobilya-cocuk-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017

Önce takımı oluşturan karyolanın özelliklerinden başlayalım. Karyolanın başucu oldukça havalı bir görünüme sahip. Karyolayı görsel açıdan zenginleştiren en önemli ayrıntı ise ayak ucunda oluşturulan file, kaleci ve top temasıdır.

cilek-football-cocuk-odasi-fiyati

Diyelim odayı iki kardeş paylaşıyor. İkinci kardeşe de rahat ve konforlu bir yatak gerek. Dilerseniz karyolanın altında yatak modülünü ekleyebilirsiniz. Alt karyolayı modülü rahat bir yatak olarak kullanabileceğiniz gibi geniş bir çekmece olarak ta kullanabilirsiniz.

en-yeni-cocuk-odasi-ornekleri-cilek-football-cocuk-odasi-takimi

Takım işlevsel özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Bazalı karyola sayesinde çocuklar bazı eşyalarını ve kıyafetlerini rahatlıkla bazanın altına yerleştirebilirler.

cilek-cocuk-odasi-calisma-masasi-ornekleri

İşte çocukların aklını başından alan aynı zamanda onlara çalışma aşkını veren çalışma masası. Yeşil saha temalı bu çalışma masası görselliği kadar fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkıyor. Kupa temalı dolabı açtığımızda içinde geniş bir rafın yer aldığını görmekteyiz. Football üniteli bu çalışma masasında ses sistemi de düşünülmüş. Bluetooth – şarj – USB girişi gibi ayrıntılara yer verilmiş. Diğer bir ayrıntı ise  masadaki kademeli dokunmatik ışık ile stadyum ışıklarının yanmasıdır.

cilek-cocuk-odasi-dolap-ornekleri

Ünlü bir futbol takımının soyunma odasındaymış gibi hissettiren kıyafet dolabına dikkatinizi çekmek isteriz. Geniş bir iç hacmine sahip olan bu kıyafet dolabının içine baktığımızda kıyafetleri rahatlıkla yerleştirebileceğiniz rafların ve çekmecelerin olduğunu görmekteyiz. Dolabın içini zenginleştirecek ayrıntılar içinde ise dolabın içini aydınlatan ışıklı askı aparatlarıdır.

yeni-sezon-cilek-mobilya-cocuk-odasi-takimlari

Dolabın çekmecelerini açtığımızda ise eşyaları belli bir düzende yerleştirmemizi sağlayacak iki ayrı bölümün olduğunu görmekteyiz. Bu ayrıntı sayesinde aradıklarımızı kolaylıkla bulabilirsiniz.

Futbol aşkı olan çocuklarımızın hayalini gereceğe çevirmek için tasarlanmış olan bu takımın fiyatını da sizlerle paylaşalım. Çilek Football Çekirdek Oda Fiyatı 3.915,00

Futbol Tutkunu Çocuklara Çilek’ten Football Çocuk Odası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık