DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Gardrop Kokusunun Gidermenin Pratik Yolları

11 ay önce
14 kez görüntülendi

Gardrop Kokusunun Gidermenin Pratik Yolları

Zaman zaman yatak odamızda ve çocuk odasında bulunan gardropların içinden kötü kokular yayınlamaya başlar. Böyle bir durum oluşmaya başladığına kendimize göre bir takım yöntemler geliştirerek bu kokuları gidermeye çalışırız. Bazen olumlu sonuçlar alırız,bazen ise istediğimiz sonuca bir türlü ulaşamayız.

Peki gardrop kokusunu gidermek için ne yapmalıyız ?

√ Öncelikle gardrobu yerleştirirken duvarla arasında mutlaka mesafe bırakın.

 Diyelim ki evinizde ya da gardrobunuzun bulunduğu oda da zaman içinde rutubet oluştu. Bu rutubeti önlemek için rutubet giderici tabletler kullanabilirsiniz. Bu tabletleri rahatlıkla yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

√ Ütü yaptıktan sonra kıyafetleriniz buhar sebebiyle nemli kalabilir. Ütü işiniz bittikten sonra biraz kıyafetlerinizin havalandırıp öyle yerleştirin.

√ Kesinlikle terli ya da kirli kıyafetlerinizi dolabınıza yerleştirmeyin.

 Eğer dolabınızda zaman için kötü kokular oluşmaya başlamışsa bu konuları önlemek için şu yöntemi deneyebilirsiniz. Öncelikle tüm kıyafetlerinizi dolabınızdan çıkartın. Sonra sirkeli su ile dolabınızın içini bir güzel silin.

 Dolabınızın içinin mis gibi kokmasını sağlamak için güzel kokulardan oluşan minik kesecikler yerleştirebilirsiniz. Mesela yasemin – gül – lavanta gibi.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık