DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Genç Odaları İçin Dekoratif Tablolar

6 ay önce
12 kez görüntülendi

Genç Odaları İçin Dekoratif Tablolar

Genç odalarının dizaynı genelde daha renkli aynı zamanda enerji dolu ortamlardır. Zevklerinin doğrultusunda dizayn ettikleri odalarına ruh hallerini yansıtan unsurlara yer verirler. Dekoratif açıdan bazı detaylara önem vererek, daha neşeli ve hareketli dekorasyonlar oluşturmayı severler. Bu küçük ayrıntılar arasında genç odası tabloları ayrı bir yer tutar.

Duvarlarınızı Süsleyecek Tablolar

Bireysel yaşam alanlarınız için seçeceğiniz tablolar, sizin kişisel zevkinizi yansıtacak tablolar olacaktır. Odanız için tablo seçerken, çevrenize nasıl bir mesaj vermek istediğinizi göz önünde bulundurmalısınız. Kendi iç dünyanızı dış dünyaya yansıtabilecek tablolar arasından seçim yapmalısınız. Diyelim ki, hala çocuk ruhunuzu kaybetmediniz ve bu masum çocuksu ruhunuzu odanıza yansıtmak istiyorsunuz. Sevdiğiniz çizgi film kahramanların içinde yer aldığı bir tabloyu seçebilirsiniz. İlgi alanlarınızdan yola çıkarak da güzel bir seçim yapabilirsiniz.

Odanızın Dizaynı Göz Önünde Bulundurun

Odanız için seçeceğiniz tablonun boyutunu belirlemek için odanızın dizaynı göz önüne almanızı öneririz. Eğer odadaki mobilyaların yerleşiminden dolayı odanız küçük görünüyorsa, öyle büyük bir boyutta sahip tabloya gerek yok. Şöyle daha küçük boyutlara sahip tablolar arasından seçim yapabilirsiniz. Mesela odada bir odak noktası belirleyerek, birkaç parçadan oluşan kanvas bir tablo seçebilirsiniz. Hem ortama hareket katmış olursunuz, hem de odanın enerjisini yükseltmiş olursunuz.

Renklerin Enerjisinden Yararlanın

Bulunduğumuz mekana hakim olan renkler ruh halimizi etkiler. Kimi renkler enerjimizi bir anda yükseltirken, kimi renkler ise bizi sakinleştirir ve huzur verir. Renklerin ruh halimizdeki etkisini göz önünde bulundurarak seçeceğimiz tablonun geneline hakim olan renklere dikkat etmeliyiz. İlk bakışta oldukça eğlenceli ve enerji dolu bir tablo içerisinde bulundurduğu koyu renklerden dolayı enerjimizin düşmesine neden olabilir. Gençler, odanız için tablo seçerken içerisindeki barındırdığı renkleri göz önünde bulundurun.

Nostaljik Bir Dokunuş

Şöyle bir lise yıllarımıza dönecek olursak, hemen hemen hepimiz tuval üzerine yağlı boya çalışması yapmışızdır.Eğer hala yaptığınız bu resim eviniz bir köşesinde saklanmış bir halde duruyorsa,onu durduğu yerden çıkartıp,odanızın duvarına asın.Hem o günleri hatırlamış olursunuz,hem de oldukça özel ve anlamlı bir seçim yapmış olursunuz.

 

Genç Odaları İçin Dekoratif Tablolar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık