DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Genç Odaları İçin Şahane Duvar Kağıtları

1 yıl önce
8 kez görüntülendi

Genç Odaları İçin Şahane Duvar Kağıtları

Sevgili gençler iç dünyalarında yaşadıkları duygularını ve düşüncelerinin bir bölümünü odalarının dizaynına yansıtırlar. Eğer bir gencin iç dünyasında neler yaşadığı öğrenmek isterseniz, onların odasına şöyle bir göz atmanız yeterli olacaktır. Odası için tercih ettiği mobilyadan tuttun da zemindeki halının ve duvarında tercih ettiği renklerden yola çıkarak nasıl bir iç dünyası olduğunu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Biz bugün bu iç dünyalarının bir yansıması olarak duvar kağıtlarından yola çıkmak istedik. Hem sevgili gençlerimiz için yeni yeni duvar kağıtları alternatifi sunmak istedik. Hem de odalarını daha görsel bir estetiğe kavuşturmalarına yardımcı olmak istedik. Tabi her odanın dizaynda seçeceğimiz unsurlarda dikkat etmemiz gereken noktalar olduğu gibi duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturacak olan duvar kağıtlarını seçerken de bazı kriterleri göz önünde tutmak gerekir.

yeni sezon genç odası duvar dekorasyon fikirleri

Öncelikli hedef noktamız sevgili gençlerimizin nelerden hoşlandığı en çok hangi renkleri tercih ettiklerinden yola çıkarak işe başlamakta fayda var. Sonra odanın fiziksel özeliğini yani büyüklüğünü ve küçüklüğü gibi unsurları göz önünde almamız gerekir. Buna ilave olarak mekan ışığı hangi açılardan alıp mekan içinde nasıl dağıttığını da göz önünde bulundurmak gerek. Diğer önemli bir nokta ise mobilyaların özellikle yatağın nasıl konumlandığını mutlaka göz önünde tutmamız gerekir.Son bir ayrıntı ise eğer odayı iki kardeş paylaşıyorsa mutlaka ortak bir kararın alınması gerektiğini unutmamak gerekir.

genç odası duvar kağıdı resimleri

Bu ve buna benzer noktalar göz önüne alındıktan sonra sıra geldi sevgili gençlerin odalarının ambiyansını değiştirecek olan duvarlarına yeni bir hareketlik ve renk katacak olan seçimi yapmaya. Bu noktada en belirleyici özelliklerden biri renk seçimidir. Genelde kızların ; pembe rengi ilgisi her zaman olduğunu görmekteyiz. Bunun yanı sıra lila ve kırmızı rengi ve tonları da oldukça talep görmektedir. Tahmin edeceğiniz üzere erkekler ise mavi renkten vazgeçemiyorlar. Aynı zamanda favori renkler arasında lacivert ve turuncu da yer almaktadır.

genç odası duvar kağıdı fikirleri

Genelde düz bir duvar kağıdı isteyenler tercihlerini bu renklerden yana yaptıklarını görmekteyiz. Mekana biraz daha hareketlik katmak isteyenler ise tercihlerini daha farklı desenlere sahip olan duvar kağıtlarından yana tercihlerini yapıyorlar.

ŞAHANE GENÇ ODASI DUVAR KAĞITLARI

 

 

Genç Odaları İçin Şahane Duvar Kağıtları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık