DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Gençlerin Yeni Gözdesi Kupa Genç Odası

7 ay önce
11 kez görüntülendi

Gençlerin Yeni Gözdesi Kupa Genç Odası

” Şimdiki çocuklar çok şanslı ” diye başlayıp, ”bizim zamanımızda böyle genç odaları, çocuk odaları yoktu” diye devam eden cümleler kurduğumuz zamanlar olmuştur. Ya da yakın çevremizde böyle söyleyenlere şahit olmuşsunuzdur. Gerçekte şimdi çocuklar ve gençler oldukça şanslı olduklarını söyleyebiliriz.

Şöyle geçmişi bir hatırlayacak olursak, bir zamanlar kendimize ait mobilyanın olmasını bırakın, kendimize ait bir odamız bile yoktu. Günümüze gelecek olursak, gençlerin hem kendilerine ait bir odaları aynı zamanda zevklerine hitap edecek mobilyalar bulunmaktadır. Bizde anne ve babalar olarak elimizden geldiğince onlara ait ortamlar hazırlamaya yardımcı oluyoruz.

Tabi bu ortamı hazırlamamızda mobilya firmalarında büyük bir katkısı var. Tıpkı, Kupa genç odası gibi. Birazdan hayatımızda büyük bir anlamı olan sevgili gençlerimiz için 2017 Kupa genç odası takımı modellerini sunacağız.

Sözü daha fazla uzatmadan ilk modelimizi beğeninize sunuyoruz.

Panama

Farklı renklerin sıradışı uyumun bir arada olduğu Panama genç odası, farkını ortaya bırakmak isteyen gençler için oldukça ideal bir seçim. Yaşam alanlarında özgürlüğüne düşkün olan gençler şimdilerde tercihini bu üründen yana yapmaya başladıklarını söyleyebiliriz. Takımı oluşturan her bir ünite farklı fonksiyonel özelliklere sahiptir. Mesela ünite içinde yer alan dolap ile birlikte tasarlanmış olan kitaplık ortamda farklı bir görsellik katıyor.

İmage

Odalarında akıllı çözümlere yer veren gençler, İmage genç odası takımlar ile tanıştınız mı ? Artık küçük odalar İmage genç odası ile daha kullanışlı hale gelmeye başladı. Katlanabilir ranzası sayesinde yerden tasarruf sağlayarak ortamı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda iki katlı yatak ve modüller odasında depolama alanları oluşturabilirsiniz.

City

İhtiyaçlarınıza rahatlıkla cevap verecek modern çizgilerin hakim olduğu bir genç odası takımı mı arıyorsunuz ? Eğer yanıtınız ” Evet ” ise sizlere Kupa genç odası koleksiyonu içinde yer alan City genç odasına bakmanızı tavsiye ederiz.Milenyum ve sonomo renklerin mükemmel uyumunu bünyesinde barından bu takımı çok seveceksiniz.Renklerin birbirleriyle olan eşsiz ahengini objeler üzerinde yer alan ahşap çıtalar tamamlıyor.

Zevkinize hitap edecek, aynı zamanda ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürünü Kupa genç odasında bulabilirsiniz.

Gençlerin Yeni Gözdesi Kupa Genç Odası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık