DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Giyinme Odası Dizaynı Nasıl Olmalı ?

11 ay önce
13 kez görüntülendi

Giyinme Odası Dizaynı Nasıl Olmalı ?

Günümüzde artık giyinme odaları bir ihtiyaç haline geldi. Eskiden kıyafetlerimizi yatak odasında bulunan kıyafet dolapları içinde yerleştirdik. Ama bazen bu alanlar yeterli gelmezdi. Şimdi hem daha yeterli bir alan oluşturmak için hem de kıyafetlerimizi rahatlıkla yerleştirmek için ev içinde giyinme alanları ya da odaları oluşturmaya başladık.

Peki, ideal bir giyinme odası dizaynı nasıl olmalıdır ?

Giyinme alanınızı ya da odanızı en iyi şekilde dizayn etmek için bazı ayrıntıları göz önünde bulundurmanız yeterli olacaktır. Öncelikle odanızı daha geniş aynı zamanda aydınlık göstermek adına açık renkli mobilyalar tercih etmelisiniz. Hem yerden tasarruf etmek hem de mekana derinlik kazandırmak için dolabınızın kapağına bir boy aynası yaptırabilirsiniz.

Hem kıyafetlerinizi rahatlıkla yerleştirmek hem de ayakkabılarınızı, çantalarınızı, aksesuarlarınızı ve diğer eşyalarınızı yerleştirmek için yeteri miktarda çekmece ve raf sistemlerine yer vermelisiniz.

Eğer giyinme odanızda yeterli alan mevcut ise makyaj alanı oluşturabilirsiniz. Bunun için küçük bir masa ve bir puf yeterli olacaktır.

Işıklandırmaya önem verin. Doğru bir kombin oluşturmak aynı zamanda makyajınızı güzel bir şekilde yapmanız için aydınlama sistemini iyi ayarlamanız gerekir.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık