DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Çok Şık Giyinme Odaları Alfemo’da

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Çok Şık Giyinme Odaları Alfemo’da

Giyinme odası için evinizde ekstradan bir odaya artık gerek yok ! Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Alfemo, yeni yatak odası takımlarıyla bu konforu size sunuyor. ” Nasıl ?” mı. Ayrıntıları hemen paylaşıyoruz.

Yatak odalarınızda giyinme odalı gardıroplar sayesinde odanızın içinde ayrı bir giyinme alanınız olacaktır. Biraz sonra sizlerle paylaşacağımız yeni sezon Alfemo yatak odası takımı galerisinde göreceğiniz üzere gardırop dolaplarının arkasındaki mesafede rahatça giyinme imkanın olduğunu göreceksiniz.

Hem hanımların hem de beylerin ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış olan bu alanlar oldukça kullanışlı olduğunu söyleyebiliriz. Yeni tasarımlarıyla yatak odalarınızı modern bir görünüme kavuşturan bu özel giyinme alanı olan ürünler aynı zamanda farklı işlevsel özelliklere de sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Maksimum kapasiteye sahip bu ürünler odanızda yeni bir saklama alanı da oluşturuyor. Ayrıca hanımların kıyafetlerini rahatlıkla asabilmelerine imkan sağlayan işlevsel özelliğe sahip büyük raflara da yer verilmiş.

Yatak odalarınıza yeni bir soluk getirecek olan Alfemo’nun Metropol Style Mega Giyinme odalı gardıroplar sayesinde kullanışlı bir giyinme odasına kavuşmuş olacaksınız.

Şimdi hem bu yeni ürüne hem de diğer  Alfemo yatak odası takımlarına göz atalım.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık