DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
17 kez görüntülendi

Giyinme Odası Dekorasyon Fikirleri

Evinizden fazladan bir oda var ise ya da evinizin boş duran bir alanı nasıl değerlendirebilirim, diye düşünüyorsanız sizlere bu alanı giyinme odası olarak değerlendirmeniz öneririz.

İlk başlarda belki giyinme odasına ne gerek var diye düşünebilirsiniz. Aslında üzerinde kısa bir an düşündüğünüzde bu odayı ya da alanı en iyi değerlendirme yolunun giyinme odası olduğuna karar vereceğinizden eminiz.

Hemen sizlere bu alanı zarif bir şekilde nasıl bir giyinme odası dekorasyonu yapabileceğiniz hakkında birkaç öneride bulunalım.

Giyinme odası için iyi planlanmış bir alan oldukça işinize yarayacaktır. Küçük bir alanı bile etkili bir şekilde dizayn edip oldukça kullanışlı bir giyinme odasına çevirebilirsiniz. Bunun için fonksiyonel özelliğe sahip bir raflı sistem işinize görecektir. Tüm eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz çekmece, askı ve raf sistemin oluşan bir kombinasyon oldukça işinize yarayacaktır.

Geniş bir yatak odanız var ise odanın bir bölümünü kapalı ya da açık giyinme odalarına çevirebilirsiniz. Odayı iki bölüme ayırmak için oda bölücülerinden ya da paravan bölücülerinden yararlanabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık