DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Gökkuşağının Renklerini Evinize Yansıtın

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Gökkuşağının Renklerini Evinize Yansıtın

Şu bir gerçek ki , yaşam alanlarımızın dizaynı için kullandığımız her renk bizim üzerimizde etkisi vardır. Şöyle bir düşünün bulduğunuz mekanda koyu ve cansız renk ve tonlar kullanıldığında kendimizi birden umutsuz ve enerjimizin düştüğünü görürüz. Bir de bu durum tam tersini düşünelim. Bulunduğumuz mekanda son derece canlı renkler hakim. Böyle bir ortamda kendimizi oldukça pozitif ve enerji dolu hissederiz.

Bugün yaşam alanlarımıza en güzel renkleri ve tonları yansıtmak için gök kuşağının renklerini ele alalım. Yağmurlu bir havanın ardından çok nadirde olsa gökyüzünde kısa bir süreliğine görülen muhteşem gökkuşağının renklerinden ilham alarak yaşam alanlarımızı yeniden renklendirelim.

Rengarenk Duvar Kağıtları

Bir mekanda değişiklik yapmayı düşünüyorsanız öncelikle duvarlardan başlamanızı öneririz. Duvarlarda yapacağınız küçük bir değişiklik ortamın bir anda enerjisini yükseltecektir. Gelin şimdi evimizin duvarlarını harekete geçirecek aynı zamanda ortamın enerjisini yükseltecek olan birbirinden renkli duvar kağıtları arasından seçim yapalım.

Evinizin Merdivenlerini Renklendirin

Eviniz dubleks ise evinizin merdivenlerin her bir basamağına gökkuşağının  farklı renklerini yansıtabilirsiniz. Hem merdivenlerin daha göz alıcı bir güzelliğe kavuşur. Hem de evinizde daha modern bir görünüme kavuşturmuş olursunuz.

 

Gökkuşağının Renklerini Evinize Yansıtın Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık