DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Çatı Katı Yatak Odası ile Derin Uykular

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Çatı Katı Yatak Odası ile Derin Uykular

Bazen keşke evimizin bir çatı katı yeri olsa da yıldızları seyrederek güzel uykulara dalıp, güneş göz kamaştırıcı ışıltısıyla yeni bir güne başlasak diye düşündüğümüz hayal ettiğimiz anlar olmuştur.

Şimdi sizleri bu hayalinize gerçeğe çevirecek görünce bile uykunuzu hemen getirecek çatı katı yatak odası dekorasyonlarını paylaşmak istiyoruz. Tabi bunun yanı sıra size huzur verecek bedeninizi ve ruhunuzu dinlendirecek olan çatı katı yatak odası dizaynı hakkında önerilerde bulunacağız.

Öncelikle gökyüzünü rahatlıkla seyredebilmeniz için yatağınızı pencereye yakın olacak şekilde yerleştirin. Yatağınızın açısını öyle bir ayarlamalısınız ki hem geceleyin yıldızların parıltısını görebilesiniz. Hem de sabahları güneş sizin odanıza doğmalı.

Çatı katınızı yatak odası olarak dizayn ederken mümkün oldukça az eşya kullanmaya özen gösterin. Bir yatak ve bir kıyafet dolabı yeterli olacaktır.

Aydınlatmayı da es geçmemek gerek. Doğru açılardan yeteri miktarda aydınlatma kullanmanız yeterli olacaktır.

Teknolojiyi odanıza almayın. Başta cep telefonunuz ve tabletiniz olmak üzere odaya televizyon dahi yerleştirmeyin. Beden, ruhen dinlenmenin yanı sıra zihnen de dilenmek için teknolojiden uzak durun.

 

Çatı Katı Yatak Odası ile Derin Uykular Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık