DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Halılarda Yeni Trend Shaggy Halılar

1 yıl önce
13 kez görüntülendi

Halılarda Yeni Trend Shaggy Halılar

Bugünlerde halı sektöründe oldukça yoğun bir çalışma temposu olduğunu görmekteyiz. Şimdilerde tüm halı markaları kalitelerini ön planda tutarak halı üreticileri ürün gamlarını yeniliyorlar. Evinizin ambiyansını renkleri ve desenleriyle değiştirip sıcacık bir atmosfer oluşturmanızda yardımcı olacak olan yeni sezon halılarını sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

Her sezon olduğu gibi bu sezonda klasik ve modern tarzlar hitap eden desenler ve modeller yer almaktadır. Bunun dışında evinin dekorasyonunda farklı bir çizgi oluşturmak isteyenlerin zevkine ve tarzına hitap edecek farklı halı modelleri ve desenleri de mevcut. Halı markalarının ürün gamında modern ve klasiğin dışında çizgili halıların, birazdan sizlerle paylaşacağımız shaggy halıların ve hatırlayacağınız üzere daha önce paylaştığımız patchwork halılar yer almaktadır.

oturma-odalari-icin-hali-onerileri

Shaggy halı şöyle kısaca bir tanımlamak gerekirse ; uzun ve kalın tüylü post görünüme sahip halı diyebiliriz. Modellere şöyle bir baktığımızda ipin kalınlığına göre düz veya büklümlü modellerin olduğunu görmekteyiz. Renk konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Her renkten farklı desenlere sahip shaggy halısı bulmamız mümkün. Bu da bizim için oldukça büyük bir avantaj sağlıyor.

dekoratif-shaggy-hali-ornekleri

En çok tercih edilen renklere baktığımızda ise yaşam alanlarınızın konseptinde asil bir duruş sergileyecek olan siyah rengin ilk sırada olduğu söyleyebiliriz. Modern çizginin hakim olduğu alanlarda ise hem zarif bir görünüm elde etmek hem de dekoratif olarak kullanabileceğiniz beyaz renkte ilk sıralarda yer almaktadır. Rengarenk bir konsept oluşturmak isteyenlerin tercihi ise turkuaz, lila ve yeşil renk ve tonlarından yana oluyor.

salon-icin-yuvarlak-shaggy-hali-onerileri

Hatırlarsanız bu sezon oval ve yuvarlak halı modellerini daha sık görmeye başlayacağımızı söylemiştik. Tercihini yuvarlak halılardan kullanmak isteyenler içinde farklı boyutlara sahip yuvarlak shaggy halılarda ürün gamında yerlerini almışlar. Evinizin antresi için hem dekoratif olarak kullanıp hem de evinizin görselliğini ön plana çıkarmak adına tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Bu arada kısaca temizlik konusuna da değinelim. Shaggy halıları en iyi temizleme yollarından biri halı çırpmaktır. Diğer bir yolu ise halıyı yıkamaya vermektir. Özellikle bu konuda iyi olan halı yıkamacı seçmelisiniz.

SHAGGY HALI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

Halılarda Yeni Trend Shaggy Halılar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık