DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Havuç Genç Odası Takımları 2017

10 ay önce
18 kez görüntülendi

Havuç Genç Odası Takımları 2017

Şimdiye kadar bilindik mobilya markalarının bazen de isimini ilk defa duyduğunuz mobilya markalarının ürün gamında yer alan genç odası takımlarını sizlerin beğenisine sunduk. Bugün yine belki aramızda ilk defa duyanlarınız belki de daha önce duyup genç odaları için tercih ettiğiniz bir mobilya markasının genç odası takımını sizlerin beğenisine sunacağız.

Sevgili gençler farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan odanızın atmosferini değiştirecek olan Havuç 2017 genç odası takımlarını görmeye hazır mısınız ?

Başta genç odaları olmak üzere bebek odalarına ve çocuk odalarına da farklı bir açıdan yaklaşan Havuç mobilya tasarlamış olduğu mobilyalarla estetiği ön planda tuttuğunu görmekteyiz. Estetiğin yanı sıra gençlerin farklı ilgi alanlarını baz alarak tasarımlarını birleştirerek onlar için sıra dışı olarak tanımlayabileceğimiz genç odası takımlarını dizayn ettiklerini söyleyebiliriz.

Bildiğiniz gibi genç kızlar ve genç erkekler odalarının konseptinde farklı renkleri, kendi ilgi alanlarının doğrultusunda yansıtmayı severler. İşte bu ayrıntıyı ince bir şekilde kız ve erkek genç odası takımlarına yansıtan markalarından birinin Havuç mobilya olduğunu söyleyebiliriz.

Havuç genç kız odası takımlarına baktığımızda görsel estetiği aynı zamanda küçük dokunuşlarla zarafeti ön plana çıkartığını görmekteyiz.Genç odası takımlarına küçük ayrıntılar ekleyerek yatak başlığında yer alan cibinlik gibi odanın konseptini prenseslerin odalarını anımsatacak güzellikte tasarladıklarını görmekteyiz.

Havuç erkek genç odalarına baktığımızda ise biraz daha farklı konseptlerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Mesela Pasifik genç odası takımını oluşturan yatağa baktığımızda gemiyi anımsatan küçük detaylara yer verildiğini görmekteyiz.

Diğer bir takım olan Planör de ise uçak tutkunu olan gelecekte pilot olmayı düşünen sevgili gençlerin zevkine hitap eden ayrıntılara yer verdiğini görmekteyiz.

Kısaca farklı zevklere ve tarzlara hitap eden aynı zamanda gençlerin hayallerinden yola çıkarak dizayn edilmiş bu genç odaları,gençler tarafından büyük bir ilgi topladığını söyleyebiliriz.

Sevgili gençler sizlerde odanızda değişiklik yapmayı düşünüyor ve kişiliğinizi yansıtacak bir genç odası takımı arayışı içindeyseniz sizler için hazırlamış olduğumuz Havuç genç odası takımı görsellerimize göz atarak yeni dizayn etmeyi düşündüğünüz takımı seçebilirsiniz.

HAVUÇ GENÇ ODASI TAKIMLARI 2017

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık