DOLAR: TL
EURO: TL

Hayatınızı Kolaylaştıran Pratik Mobilyalar (Modalife)

8 ay önce
18 kez görüntülendi

Hayatınızı Kolaylaştıran Pratik Mobilyalar (Modalife)

Bazı mobilya ürünleri vardır, bir taraftan hayatımızı kolaylaştırırlar, bir taraftan da işlevsel özellikleriyle yaşam alanlarımıza yeni düzenler getirirler. Şimdi sizlerle birlikte Modalife mobilyaya doğru küçük bir yolculuk yapıp hayatımızı kolaylaştıracak olan pratik mobilya ürünlerine göz atalım.

İşte Modalife mobilyadan hayatınızı kolaylaştıran pratik mobilyalar

Modalife mobilyanın tamamlayıcı aynı zamanda pratik mobilya ürünleri arasında ilk olarak gardırop modellerine göz atacağız. Yukarıdaki görselde görülen bu gardırobu evinizin farklı köşelerinde konumlayarak farklı amaçlarda kullanabilirsiniz. Mesela evinizin antresine portmanto olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz yatak odasında ya da çocuk odasında kıyafet dolabı olarak kullanabilirsiniz.

Pratik mobilya adreslerinden biri olan Modalife yaşam alanlarımıza kolaylık sağlayacak olan ürünler arasında kitaplıklara da yer vermiş. Evinizin bir köşesinde küçük bir kütüphane oluşturmayı düşünüyorsanız böyle bir kitaplık tercih edebilirsiniz.

Küçük evlerde hem yerden tasarruf etmek hem de depolama alanları oluşturmak için çok amaçlı dolaplardan yararlanırız. Bu çok amaçlı dolapları evin değişik alanlarında kullanmamız mümkün. İhtiyacınız doğrultusunda bu dolabı banyoya yerleştirip içinde temizlik malzemelerinizi, havluları ve kişisel bakım ürünlerinizi yerleştirebilirsiniz.

Mutfağınızda küçük bir kiler mi oluşturmak istiyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey mutfağınızın bir köşesine çok amaçlı olarak dizayn edilmiş bir dolap yerleştirmek olacaktır.

Evde ayakkabılarınızı yerleştirecek yer bulamıyor musunuz ? Ya da antreniz dar ve küçük olduğundan bu alana uygun bir vestiyer ya da ayakkabılık mı arıyorsunuz ? O zaman hiç vakit kaybetmeden Modalife mobilyanın pratik mobilya kategorisi içerisinde yer alan çok amaçlı dolaplara göz atıp, sizin için en uygun ayakkabılık modelini seçebilirsiniz.

Hem çalışma masası hem de kitaplık olarak kullanabileceğiniz oldukça şık bir çalışma masası görmekteyiz. Özellikle küçük ya da dar olan çocuk ve genç odaları için oldukça ideal bir çalışma masası olduğunu söyleyebiliriz.

Pratik mobilya ürünleri arasında en çok çok amaçlı dolapların tercih edildiğini söyleyebiliriz. Mutfaktaki bazı araç ve gereçlerinizi bırakacak bir alan arıyorsanız böyle bir dolap tercih edebilirsiniz. Mesela bu dolabın bir bölümüne mutfak araç gereçlerinizi yerleştirirken bir bölüme de konservelerinizi yerleştirebilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıran Pratik Mobilyalar (Modalife) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık