DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İdeal Yemek Odası Dekorasyonu

5 ay önce
10 kez görüntülendi

İdeal Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odaları genellikle salon ile ayrılmadan aynı alan içerisinde kullanılan takımlardır. Mobilya alırken dahi birlikte satılan yemek – salon takımları bazı durumlarda birbirinden ayrılmak durumunda kalabilir. Birçok kişi son trendlere uygun bir yemek odası dekore etmek veya sadece yeri olmadığı için ayrı yemek odası dekorasyonu yapmak zorunda kalmaktadır.

yemek odası nasıl dekor edilir

Yemek Odası Nasıl Dekor Edilir

Ayrı odalarda büyük bir yemek masasını odaya koymak ile iş bitmemekte. Tıpkı salon, oturma odası, mutfak dekorasyonu gibi yemek odası dekorasyonu da ilgi istemektedir.

Masa Seçimi

Yemek odası dekorasyonunda demir baş, yemek masasıdır. Bu nedenle iyi bir yemek masasına yatırım yapmayı unutmayın. Küçük bir masa yerine açılıp kapanan bir masayı tercih etmeniz kalabalık misafirler de yer sorunu yaşamamanızı sağlamaktadır.

şık yemek odaları

Şık Yemek Odaları

Renkli masalar yerine daha sade, şık ve modern bir görünüm için ahşap bir masayı tercih edebilirsiniz. Üstelik ahşap masaları kadife sandalyeler ve yaldızlı, gold aksesuarlar desteklediğinizde gösterişli bir dekorasyon ortaya çıkarabilirsiniz.

ideal yemek odaları

İdeal Yemek Odaları

Detaylarla İlgilenin

Konfor veya vitrin kullanıp kullanmayacağınıza karar vermelisiniz. Konsol üzerine şık şamdanlar, mumluklar, aile fotoğraflarınızı çerçevelettiğiniz çerçeveler yerleştirerek odayı canlandırabilirsiniz. Yemek odasında konsol ve vitrin tercih etmiyorsanız duvarlarınızı tablolarla doldurabilirsiniz.

avangart yemek odası tasarımları

Avangart Yemek odası Tasarımları

Yemek odası dekorasyonunda karmaşadan uzak durmalısınız. Ferah ve aydınlık bir görünüm için aydınlatmanın masayı ortalayacak şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Küçük bir odayı yemek odası olarak değerlendiriyorsanız bir duvarı ayna kaplatarak daha ferah ve büyük gösterebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık