DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İder Genç Odaları ve Fiyatları 2017

10 ay önce
18 kez görüntülendi

İder Genç Odaları ve Fiyatları 2017

İder Mobilya birbirinden farklı ve renkli genç odası takımlarıyla sevgili gençlerin kendi yaşam alanlarını yaratma imkanı sunuyor. Bugünlerde genç odalarını yenilemek isteyenler ve farklı genç odası takımı arayışı içinde olanlar için yeni sezon İder genç odası takımlarını bugünkü konumuzda yer veriyoruz.

Genç Kız Odaların Vazgeçilmez Rengi Pembe

Rimini Genç Odası Takımı : ₺ 2.810

İder mobilya genç odası takımını incelediğimizde kız ve erkek olarak iki farklı versiyona ait genç odası takımlarının olduğunu görmekteyiz. Bu farklılık sayesinde genç erkek ve kızlar gönüllerine göre mobilyalarını seçip hayallerindeki yaşam alanlarını rahatlıkla dizayn edebiliyorlar.

Genç odalarının konseptinde yeni renkler arasında yeşil yer alıyor.

Lucca Genç Odası Takımı Fiyatı : ₺ 2.695

Tarzınız ister sadelikten yana olsun,istersen modernlikten yana olsun geniş ürün yelpazesi sayesinde farklı tarzlar tek bir noktada buluşuyor. Odanıza biraz farklılık,biraz görsellik ve biraz da renk katmak isterseniz farklı zevklere ve tarzlara hitap eden ürünlere göz atmanızı tavsiye ederiz.

Sevgili çocukları da unutmamak gerek !

Monza Genç Odası Takımı : ₺ 3.305

Ürünler genç kesime hitap ettiği kadar sevgili çocuklarda hitap eden ürünler bulmaktadır. Biliyorsunuz çoğu çocuğun hayalinde arabalı bir yatak odası vardır.Çocukların bu hayalini gerçeğe dönüştürmek için ürün yelpazesinde çocukların aklını başından alacak şahane kırmızı arabalı çocuk odası takımları bulunmaktadır.

Deniz Tutkunları İçin

Prato 3 Kapılı Genç Odası : ₺ 1.685

Konumuzun başında genç kızlar ve erkeklere hitap eden farklı takımların ürün yelpazesinde yer aldığından bahsetmiştik.Bu geniş ürün yelpazesinin içinde ayrıca farklı zevklere sahip olan gençlere de hitap eden genç odaları yer almaktadır.Mesele deniz tutkunu olan gençler için odalarında deniz ambiyansını oluşturacak takımlarda yer almaktadır.Tıpkı Prato genç odası takımının dizaynın olduğu gibi. Küçük ve etkili ayrıntılara yer vererek geleceğin denizcilerine hitap ediyor.

Aynı odayı paylaşan kardeşleri de unutmadık !

Prato 2 Kapılı Genç Odası : ₺ 2.035

Aynı odayı paylaşan 2 hatta 3 kardeş için son derece rahat ve kullanışı takımlarda ürün yelpazesi içinde yer almaktadır.Tıpkı Prato ranzalı genç odası takımı gibi. İki kişilik ranzanın altında ayrıca bir yatak da mevcut.

Aramalar:

  • ider genç kız odaları
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık