DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

İkea Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları 2017

7 ay önce
10 kez görüntülendi

İkea Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları 2017

Seçtiğiniz güzel bir aydınlatma, yaşam alanlarınızı keyifli ve özel bir alana çevirir. Ev ve iş yerlerimizde genelde kullandığımız tavan ve yer lambaları, masa lambaları, duvar aydınlatmaları ve çocuk odası aydınlatmaları sayesinde mekanlarda hoş bir atmosfer oluşturur. Mekanda güzel bir atmosfer oluşturmanın yanı sıra seçeceğimiz aydınlatmalar ekonomik ve kullanım açısından uygun olmasına özen göstermeliyiz.

Peki, tüm bu özellikler bünyesinde bulunduran bir yer var mıdır, diye bir sorunun aklınızdan geçtiğini varsayalım. Hemen bu soruya yanıt olarak adres olarak evimizin her ihtiyacınızı kolaylıkla sağlayabileceğimiz İkea’yı gösterebiliriz. Şimdi yaşam alanlarımızın dizaynı güzel bir şekilde gösterecek olan İkea aydınlatma modelleri ve fiyatlarına göz atalım.

Rymden Led’li Tavan Lambası

189 TL Simgesi

İkea da her zevke hitap eden aydınlatmaları uygun fiyatlarda bulmak mümkün. Her zevke hitap eden aydınlatma araçları arasından led’li tavan lamba modellerini seçebilirsiniz. İkea led’li tavan lambaları her bir spotu ayrı ayrı ayarlayabilme imkanı sunuyor. Bu sayede spot ışıklarını farklı şekilde ayarlayarak mekanı dilediğiniz gibi aydınlatabilirsiniz. Led ampuller, diğer akkor ampullere göre % 85 daha az enerji harcamaktadır. Aynı zamanda diğer apul kullanımlarına göre 20 kat daha uzun ömürlüdür.

İkea PS 2014 Sarkıt Lamba

239 TL Simgesi

Yaşam alanlarınızın için dekoratif bir aydınlatma modeli arayışı içindeyseniz tercihinizi İkea sarkıt lambalar tarafından yapmanızı öneririz.Her ortama farklı bir yorum katan sarkıt lambalar hem görünüm olarak hem de kullanım açısından farklı bir güzellik katıyor.Değişik dizaynlardan oluşan bu sarkıt lambalar gün ışığında dekoratif yönünü ortama yansıtıyor.Akşamları ise ortamda istediğiniz ışığı yakalamanıza yardımcı oluyor.

Diyelim ki ortamda parlak aydınlatma ve daha yumuşak bir aydınlatma arasından geçiş yapmak istiyorsunuz.Bu aydınlatmayı yakalamak için yapmanız gereken tek şey iplerini çekmek olacaktır.Bu lambaları dilerseniz tavan dekorasyonu için dilerseniz de duvar dekorasyonunuz içinde tercih edebilirsiniz.

Alang Duvar Lambası

69,99 TL Simgesi

Bir taraftan duvar dekorasyonunuzu yenilemek bir taraftan da ortamı doğru bir şekilde aydınlatmak için tercihinizi duvar lambalarından yana yapabilirsiniz.Duvar lambaları hem dekoratif bir unsur olarak tercih edilmektedir.Ayarlanabilir başlığı sayesinde ortamda istediğiniz ışığı rahatlıkla ayarlayabilirsiniz.

Aramalar:

  • ikea çocuk aydınlatma lamba fiyatları

İkea Aydınlatma Modelleri ve Fiyatları 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık