DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İlham Verici Bahçe Heykel Fikirleri

7 ay önce
12 kez görüntülendi

İlham Verici Bahçe Heykel Fikirleri

Yeni bir yaza girmemize sayılı günler kala bahçe dizaynları gün yüzüne çıkmaya başladı. Büyük ve geniş bir bahçeye sahip olanlar oldukça şanslı. Yaz partileri düzenlenmek, yakın dostlarla ve arkadaşlarla yapılan barbekü sefası yazları daha keyifli bir hale getiriyor. Bunun yanı sıra yaz akşamları bahçenin keyfi de bir başka oluyor.

Malum kısa bir süre sonra yaz sıcaklıklarını yaşamaya başlayacağız. Sıcaklıklar bastırmadan bahçe dizaynı elden geçirmek gerek. Bir taraftan bahçe dizaynı yenilerken bir taraftan da farklılık yaratmak gerek diye düşünüyoruz. Sanırız sizlerde bizimle aynı fikirdesiniz. ”Peki, bahçemize nasıl bir farklık katabiliriz ? ” sorusuna heykellerde diye cevap vermek istiyoruz.

Biliyorsunuz şimdilerde bahçe dekorasyonlarında bahçe heykeli konsepti oldukça ilgi görüyor. Bizde bugünkü yeni sezon bahçe dekorasyonları bölümüz için sizlere ilham verecek bahçe heykelleri paylaşmak istiyoruz.

Modern Bahçe Heykelleri

Bahçenizin konseptinde modern bir çizgi oluşturmak isterseniz bahçe heykelleri arasından soyut heykelleri tercih edebilirsiniz. Yukarıdaki görseldeki gibi modern bir heykel seçerek bahçenize yeni bir enerji katabilirsiniz.

Beton Bahçe Heykelleri

Dış mekanlarda tercih edilen heykel türleri arasında beton bahçe heykelleri bulunmaktadır. Beton heykeller arasından genelde insan ve hayvan figürlerin yer aldığı heykeller tercih edilmektedir.

Bitki Heykelleri

Dış mekanlarda tercih edilen en güzel uygulamalardan biride peyzajdır. Özellikle bitki heykelleri oldukça popüler bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Hem bahçenizi güzelleştirmek hem de bitkileri sanatsal bir esere çevirmek için bitki heykellerine yer verebilirsiniz.

Bahçeler Çeşmesiz Olmaz

Bir bahçe dizaynında olmazsa olmazların arasında çeşmeler yer alır. Bir çok firma tarafından başta evlerin bahçeleri olmak üzere dış mekanlarda park ve bahçeler gibi alanlar için birbirinden farklı betondan çeşme heykelleri tasarlamaktalar. Bunların arasından en çok suni kayalar, şelale ve köprüler oldukça tercih ediliyor.

Görsel Bir Estetik İçin Küreler

Şimdilerde heykel dizaynları arasında küreler ilk sıralarda yer almaktadır. Özellikle birbiri içine geçmiş metal kürelere eskitme görüntüsü verilerek görsel bir estetiğe kavuşturulan küre heykeller elit bir görünüm sergiliyor.

Bahçenizi yeni bir görselliğe kavuşturacak birbirinden farklı bahçe heykelleri

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık