DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İlham Verici Banyo Dekorasyonları

7 ay önce
12 kez görüntülendi

İlham Verici Banyo Dekorasyonları

Banyonuzu değiştirmeyi düşünüyor ve bu konuda yeni fikirleri arayışı içindeyseniz şuan doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Banyonuzu baştan aşağı değiştirmenize yardımcı olacak modern, zarif ve şık bir görünüme kavuşturmak için bu konuda sizlere ilham verecek olan modern banyo dekorasyon fikirlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

Şimdi gelin adım adım banyolarımızı nasıl dizayn edeceğimize banyolarımızı nasıl görsel bir estetiğe kavuşturacağımıza bakalım.

Yerleşim

Bir taraftan banyoları kullanışlı bir hale getirmek bir taraftan da daha estetik bir görünüme kavuşturmak için yerleşim oldukça önemlidir. Unutmayın ki, banyonuzda yapacağınız yerleşim, banyonuzu, modern ya da sıradan, olduğundan büyük ya da küçük, kullanışlı ya da kullanışsız bir hale getirmesine neden olur.

Diyelim ki küçük bir banyonuz var. Bu banyoyu hem biraz büyük göstermek hem de kullanışlı bir hale getirmek için şu şekilde bir dizayn oluşturabilirsiniz.Lavabo tezgahının karşısına klozeti yerleştirerek alandan tasarruf sağlayabilirsiniz.Banyonuza bir duşakabin yerleştirmeyi düşünüyorsanız şeffaf bir duşakabin modeli seçerek ortamda ferahlık hissi uyandırabilirsiniz.

Çağdaş Tasarımları Modern Renklerle Buluşturun

Banyonuzu diğer banyolardan farklı kılmak için biraz sıra dışı banyo mobilyaları arasından seçim yapabilirsiniz.Sıradışı banyo mobilya tasarımların yanı sıra zemin ve duvar dizaynı için modern renkler tercih edebilirsiniz.Bu sayede modern ve elit bir çizgi yakalamış olursunuz.

Renkli Lavabolar

Özellikle küçük banyolara biraz hareket katmak biraz da zarif bir görsellik oluşturmak için tezgah üstü lavabo tasarımları arasından tercih yapabilirsiniz.Banyonuzun ambiyansını küçük bir dokunuşla değiştirmek isterseniz tezgah üstü lavabo modellerini incelemenizi öneririz.

Farkınızı Canlı Renklerle Yansıttın

Genelde bu alanlarının konseptine baktığımızda soğuk ve cansız renklerin tercih edildiğini görüyoruz.Bu tercih sonucunda bazen bu alanda istediğimiz havayı elde edemiyoruz.Aslında küçük bir renk değişimi ile bir anda ortamın atmosferini değiştirmemiz mümkün.Ortamda canlı renk ve tonlarına yer vererek bu atmosferi oluşturmamız mümkün.

Doğal Bir Sıcaklık İçin Ahşap

Şimdilerde banyo dizaynlarında genelde ahşap kullanmaya başlandığını görmekteyiz.Kaliteli suya dayanıklı ahşap malzemelerin yaygınlaşması bu talebi artırıyor.Ayrıca doğal ve sıcak bir ambiyans oluşturmak için tercihler ahşaptan yana yapılıyor.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık