DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İpek 2017 Köşe Takımları ve Fiyatları

7 ay önce
15 kez görüntülendi

İpek 2017 Köşe Takımları ve Fiyatları

İpeksi dokunuşlarla oturma odalarınızın ve salonlarınızın ambiyansını değiştirmeye geliyoruz ! Şimdi kısa bir sürenizi bize ayırarak odalarınızı yepyeni bir görünüme kavuşturacak olan yeni sezon İpek mobilya köşe takımı modelleri ve fiyatlarına incelemeye davet ediyoruz.

Mobilya sektörünün önde gelen firmalarından biri olan İpek mobilya hem yaklaşan düğün sezonu için hem de köşe takımlarını yenilemeyi düşünenler için her zevke ve tarza hitap edecek aynı zamanda her bütçeye hitap edecek olan yeni köşe takımlarını ürün gamına eklemiş.

Modern çizgiden tutunda, klasik çizgiye kadar son derece kullanışlı, aynı zamanda havalı görünüme sahip mobilyalar sizleri bekliyor. Sözü daha fazla uzatmadan hemen ürün gamına yeni eklenen ürünleri incelemeye başlayalım.

Evinizin Ambiyansını Değiştirecek Mirage Köşe Takımı

4970,93  

İpek mobilya köşe takımı ürün gamına yeni eklenen çiçeği burnunda köşe takımı Mirage. Günümüzün trendini en iyi yansıtan ürünlerden biri. Hem modern, hem klasik çizgiyi zarif bir şekilde yansıtan bu ürünü dilerseniz salonunuzda kullanıp elegan bir görünüm elde edebilirsiniz. Dilerseniz oturma odanızda kullanıp elit bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mavinin Şıklığını Yansıtan Modena Köşe Takımı

3137,86 

Köşe takımınızı yenilemeyi düşünüyor ama bir türlü renk konusunda karar veremiyor musunuz ? Bu konuda sizlere küçük bir tüyo verelim. Bu sezon ve önümüzdeki bir kaç sezon trend renkler arasında mavi yer almaktadır. Bunun en güzel örneğini biraz önce yukarıda paylaşmış olduğumuz Modena ‘ da görmekteyiz. Bu modelde tercih edilen mavi bulunduğu ortama huzuru yansıtırken aynı zamanda dinlendirici bir atmosferde oluşturmaktadır.

Yaşamınıza Hareket Katacak Köşe Takımı Carmel

3831,99 

Ürün gamında yeni eklenen diğer bir ürün ise Carmel köşe takımıdır. Modern çizgisi ile aynı zamanda konfor ve rahatlığı ile ilgili bakışları üzerine toplayan bu takım yaşam alanlarınıza bambaşka bir soluk getiriyor. Hem işlevsel özellikleri ile hem de modern görünümüyle bu takım evinize çok yakışacaktır.

Yeni ürünlerin yanı sıra diğer ürünler duruşlarıyla, işlevselliğiyle, konforlarıyla ve uygun fiyatlarıyla da evlerinize yerleşmek için sizleri en yakın İpek mobilya mağazasında bekliyor. 🙂

Evinize Yeni Bir Dokunuş…

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık