DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İpek Mobilya Kampanyalı Ürünleri ve Fiyatları

1 yıl önce
25 kez görüntülendi

İpek Mobilya Kampanyalı Ürünleri ve Fiyatları

İpek Mobilya’dan kaçırılmayacak büyük bir fırsat. Bugünlerde evinizin mobilyalarını değiştirmeyi düşünüyorsanız ya da evlilik hazırlığı içindeyseniz İpek Mobilyanın sonbahar kampanyasından yararlanmanızı tavsiye ederiz. Bu kampanya içinde yatak odası, yemek odası, koltuk takımları ve köşe takımları yer almaktadır. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen sevgili arkadaşlarımız için kampanya hakkındaki bilgileri hemen paylaşıyoruz.

İpek Mobilya Sonbahar Kampanyası

ipek-mobilya-indirimli-koltuk-takimlari

Akasya Koltuk Takımı İndirimli Fiyatı : 4154,40

Oturma odalarınız ya da salonunuz için kaliteli uygun fiyatlarda modern çizgilerin hakim olduğu odalarınızın ambiyansı değiştirecek yeni bir koltuk takımı arayışı içindeyseniz İpek kampanyalı koltuk takımları ve fiyatlarına göz atmanızı öneririz. Yeni sezon ürünleri arasında yer alan bazı koltuk takımları da kısa bir süreliğine kampanyalı ürünler arasında yer almaktadır.

ipek-mobilya-2017-kose-takimlari-ve-fiyatlari

Zen Köşe Takımı İndirimli Fiyatı : 2575,20

Oturma grupları arasında en çok tercih edilen köşe takımları. Küçük ve dar ortamlar için ideal olan köşe takımları büyük ve geniş mekanlarında vazgeçilmez oturma grupları arasında ilk sırada yer alıyor. Odanıza sıcaklık katacak desenleri ve renk seçimiyle odanızın enerjisini artıracak aynı zamanda konforu ve rahatlığı sağlayacak olan yeni bir köşe koltuk takımı arayışı içindeyseniz Zen köşe takımını değerlendirmeye almanızı öneririz.

ipek-mobilya-zambak-yemek-odasi-takimi

Zambak Yemek Odası Takımı : 3896,40

Salonunuzun yeni dizaynı için koltuk takımı seçtiniz. Şimdi sıra geldi bu koltuk takımlarına eşlik edecek dizaynızı zarif bir şekilde tamamlayacak olan yemek odası takımını seçmeye. Yemek odası takımı seçmeninize yardımcı olmak adına da Zambak yemek odasını tavsiye ederiz. Salonunuzun ya da yemek odanızın zarafetini tamamlayacak oldukça şık bir takım. Uzun ve yorucu bir günün sonunda sevdiklerinizle birlikte aynı masa etrafında toplanmanıza yardımcı olmak için oda da en güzel yerini almış sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

ipek-mobilya-sema-yatak-odasi-takimi

Sema Yatak Odası Takımı :4035,60

”Şuan evlilik hazırlığı içindeyim ve bütçeme uygun mobilya arayışı içindeyim ” diyenleriniz mutlaka vardır. Hem zevkinize hitap edecek hem de bütçenize uygun kaliteli ve günümüzün modern çizgisini en iyi şekilde yansıtan tüm mobilyaları bu adreste bulabilirsiniz. Mobilya seçiminde sizlere yardımcı olmak adına hazırlamış olduğumuz görselleri inceleyebilirsiniz.

İPEK MOBİLYA KAMPANYALI ÜRÜNLERİ VE FİYATLARI

Aramalar:

  • ipek home kampanyalari

İpek Mobilya Kampanyalı Ürünleri ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık