DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İspanyol Tasarımcıdan Renkli Otel Tasarımı

7 ay önce
11 kez görüntülendi

İspanyol Tasarımcıdan Renkli Otel Tasarımı

Merhaba sevgili arkadaşlar. Uzun süredir sizlerle yurt dışı gezisine çıkmadığımız fark ettik. Bunun farkına varır varmaz da hemen bir İspanya turu hazırladık. 🙂 Şimdi diyeceksiniz ki nereden çıktı bu tur. Hemen aklınızdaki sorulara yanıt vermek aynı zamanda İspanyol tasarımcıdan renkli otel konsepti konumuzun detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Sevgili arkadaşlar kısa bir süreyi bize ayırmanızı rica ediyoruz. Bu kısa süre içerisinde sizlere İspanyol Tasarımcı Jaime Hayón tarafından İspanya’nın Madrid şehrinde görsel estetiğin ön planda olduğu son derece şahane bir otel dizayn etmiş.

İspanya şehir merkezinde 1957’lerde  inşa edilmiş bu otelin tarihi bir yapısı olduğunu söyleyebiliriz.

Otel hem dış mimari olarak hem de iç mimari olarak son derece estetik bir görünüme sahip olduğunu söyleyebiliriz. Otelin içini dolaştığımızda Fas ve Arap eğlence aynı zamanda estetik yapısının kombinin hakim olduğunu görmekteyiz.

Ünlü İspanyol tasarımcı Jaime Hayón bu otelin konseptini yaparken çeşitlilik ve zenginlik görmek isteyen Madrid halkı için geleneksel ve mimari elemanları birleştirerek dizayn ettiğini belirtiyor.

Görsel estetiğini ön planda tutarak eşsiz aynı zamanda büyülü bir ambiyans oluşturmak için sanatsal parçalar, heykeller ve mücevher tonlarını tercih ederek oteli rengarenk bir görünüme kavuşturduğunu görmekteyiz. Tabi tercih ettiği bu renkler kendi içinde oldukça dengeli ve birbirleriyle ahenk içinde olduğunda belirtmek isteriz.

Lüks ve estetiğin bir arada olduğu farklı ama etkileyici renk konseptiyle göz estetiğine hitap eden böyle bir oteli görüp de etkilenmemek mümkün değil, diye düşünüyoruz.

Sevgili arkadaşlar olur da yolunuz İspanya ya düşürse bu renkli otel konseptini yakından görmenizi tavsiye ederiz.

Şimdi bu büyülü ve etkileyici otelden birkaç kareyi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Bakalım, otelin konsepti hakkında sizler neler düşüneceksiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık