DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İşte Çetmen İşte Modern Yatak Odaları

8 ay önce
16 kez görüntülendi

İşte Çetmen İşte Modern Yatak Odaları

Çetmen mobilyanın yeni sezon ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere ilk olarak 2017 Çetmen mobilya ürünlerine genel bir bakış atmıştık. Daha sonra evlerimizin vazgeçilmez ürünlerinden bir olan tv ünitelerinde ne gibi yeniliklerin olduğunu görmek için sizlerle yeni sezon Çetmen tv ünitesi modellerini paylaşmıştık.

Şimdi ürün yelpazemizi biraz daha geliştirmek için Çetmen yatak odası takımlarına yer veriyoruz.

Yatak odası takımınızı mı değiştirmeyi düşünüyorsunuz ?

Yoksa evlilik hazırlığı içinde olduğunuzdan dolayı şöyle modern çizgilerin hakim olduğu aynı zamanda oda da romantizm bir ambiyans oluşturacak yatak odası takımı arayışı içinde misiniz ?

Eğer şimdilerde böyle bir arayışın içindeyseniz sizleri hem modern, hem de romantik dizayna sahip Çetmen mobilyanın yatak odası takımlarına bakmaya davet ediyoruz.

Yatak Odalarına Romantik Bir Dokunuş

Çetmen Natura

Bir taraftan odanızın konseptinde zarif bir stil oluşturmanıza yardımcı olacak, bir taraftan huzuru yansıtacak olan Çetmen Natura yatak odası. Takımda tercih ettiği renk seçimi ile ortama huzuru ve mutluluğu yayarken yatağın etrafını saran cibinlik detayla ortamda romantizm bir ambiyans oluşturacak. Kendinizi prens ve prensesler gibi hissedeceğiniz bir ürün arayışı içindeyseniz bu ürünü değerlendirmenizi öneririz.

Ahşabın Yansıttığı Doğal Sıcaklık

Loan

Son dönemlerde ev dizaynında doğallıktan yana çizginin daha çok hakim olduğunu görmekteyiz. Bu doğallığı  da genelde ahşabın sıcaklığının yansıtıldığı mobilyalarda daha çok görmekteyiz. Sizlerde evinize doğal bir sıcaklık yansıtmak isterseniz tercihinizi Loan’dan yana yapabilirsiniz. Odanız için tercih edeceğiniz bu takım ahşabın sıcaklığı etrafa yayarken modern çizgisiyle de odanıza zarif bir görsellik katacak.

Huzur Dolu Bir Güne Başlamak İçin

Latina

Gününüzün iyi geçmesi için gün boyu enerjinizin yerinde olması için gece rahat bir uyku uyumak şart. Rahat, dinlendirici ve mutlu bir uyku içinde rahat bir yatak aynı zamanda etrafa pozitif bir enerji katacak bir takım gerek. İşte bu isteklerinizi yerine getirecek yeni bir takım Latina.

Tabi ürün gamında sadece bunlar yer almıyor. Ürün gamında yer alan diğer ürünleri aşağıda hazırladığımız galeride bulabilirsiniz.

ÇETMEN YATAK ODASI TAKIMLARI 2017

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık