DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İşte Çetmen’nin Yeni Tv Üniteleri

9 ay önce
134 kez görüntülendi

İşte Çetmen’nin Yeni Tv Üniteleri

Sevgili Demet Akalın’ın reklam yüzü olduğu Çetmen mobilyanın yeni sezon ürünlerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Hatırlayacağınız üzere yakın bir zamandan Çetmen mobilyanın ürünlerine genel olarak bir göz atmıştık. Şimdi ise ürün kategorisinde yer alan tv ünitelerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Her evin ihtiyacı olan tv üniteleri gün geçtikçe kendini yenileyip görsel estetiğini aynı zamanda işlevsel özelliğini artırarak karşımıza çıkıyor. Bizden gelen talepleri en iyi şekilde karşılamak en iyi hizmeti sunmak için mobilya firmaları ürün gamında en güzel tv ünitelerine yer veriyorlar. Bunlardan biri de Çetmen Mobilya.

Şimdi evlerimizde kullanabileceğimiz hem duruşuyla görsel bir estetik katacak olan hem de işlevsel özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayacak olan 2017 Çetmen mobilya tv ünitesi modellerine yakından bakalım.

Yaşam Alanlarınızın Ambiyansını Değiştirecek

Segan (Vitrinli )

Beyazın zarafeti şık bir şekilde yansıtacak olan Segan tv ünitesi yaşam alanlarınız ambiyansını bambaşka bir görselliğe kavuşturacak. Şöyle bir ürüne baktığınızda tasarımın kendine özgü olduğunu dizaynındaki çizgide romantik etkilerin olduğunu göreceksiniz. Kendine özgü zarif ve şık çizgisiyle yaşam alanlarınızın çizgisini tamamlayacak bir güzelliğe sahip.

Evinizin Enerjisini Artıracak Bir Güzellik

Ay Taşı Tv Ünitesi

Çetmen’nin tv ünitesi kategorisinde yer alan ürünleri incelemeye devam ediyoruz. Her bir tv ünitesi kendine özgü çizgisiyle bir taraftan yaşam alanlarınızın dizaynını tamamlarken bir taraftan da enerjisini artıyor. İşte bu ürünlerden bir tanesi de Ay Taşı tv ünitesi.

Dinamik çizgilerin modernlikle buluştuğu bu üründe yaşam alanlarınıza yeni bir canlılık, yeni bir hareketlik katarak modern çizginizi tamamlamanıza yardımcı oluyor.

Şimdi ürün gamında yer alan diğer ürünleri görmek üzere galerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz.

2017 ÇETMEN MOBİLYA TV ÜNİTELERİ

Aramalar:

  • cetmen tv unitesi
  • cetmen tv unite
  • çetmentv ünitesi
  • cetmen ay tasi tv unitesi
  • çetmen mobilya tv üniteleri
  • çetmen segan tv ünitesi
  • çetmen tv ünitesi modelleri
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık