DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbal Flora Bebek Odası Takımı ve Fiyatı

12 ay önce
36 kez görüntülendi

İstikbal Flora Bebek Odası Takımı ve Fiyatı

Uzun bir süredir evde bebek sesi duyulmuyordu. Ama çok kısa bir süre sonra evimizde yeni bir can,yeni bir soluk yeni bir ses duyacağız. 🙂 Kimbilir bilir belki bizim gibi birçok evde de bu heyecan doludizgin yaşanıyordur.

Bir taraftan ailemize yeni katılacak olan bebeğin gelmesi için gün sayarken bir taraftan da bebeğin odasını hazırlamaya başlıyoruz. Bugünlerde bizim gibi sizlerde bebek odası takımı arayışı içindeyseniz ve şu anda buradaysanız doğru zamanda doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. 🙂

Hiç vakit kaybetmeden geçenlerde İstikbal’in ürün gamına yeni eklenen Floara bebek odası takımını ve fiyatını sizlerle paylaşmak istiyoruz.

istikbal-bebek-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017

İlk bakışta bu takım için tercih edilen renk kombinasyonları dikkatimizi çekti. Tercih edilen renklerin yanı sıra kullanılan takımın ünitesini oluşturan her bir parçası son derece zarif ve şık bir görünüme sahip . Görsel estetiğin ve sıcak renklerinin yanı sıra fonksiyonel özellikleri sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

istikbal-bebek-odasi-takimlari-flora

Bebeğinizin mışıl mışıl ve rahat bir şekilde uyumasına yardımcı olmak için beşik ünitesi sallanabilir özelliğe sahiptir.

Bebeğinizin kıyafetlerini,bezlerini ve eşyalarını bırakabileceğimiz daha fazla depolama alanı sunmak için beşiğin ayakucu kısmında çekmeceli ve kapaklı bölmelere yer verilmiş.

Aynı zamanda beşiğin baş kısmına konumuz olan çekmece ünitesi üst kısmına bebeğinizin altın değiştirmenize yardımcı olmak adına alt değiştirme ünitesine yer verildiğini görmekteyiz.

İstikbal Flora bebek odası takımını oluşturan ünitelerine baktığımızda 3 kapılı ve sürgü kapılı olmak üzere 2 gardırop alternatifi sunulmaktadır. Gardırop yerine tercihinizi bebek beşik ünitesinden yana da yapabilirsiniz.

en-yeni-istikbal-bebek-odasi-ornekleri

Zaman hızla geçiyor. Daha dün beşiğinde mışıl mışıl uyuyan, kimi zaman beşiğinde kendi kendine oynayıp etrafa mutlu gülücükler gönderen bebeğiniz artık büyümüş ve beşiği kendisine dar gelmeye başlamış.Bu da demek oluyor ki beşiğin artık değişim zamanı gelmiş. 🙂

Bu durumu da göz önünde buldurarak büyüyebilir beşik sayesinde beşiği rahat bir yatak haline çevirerek uzun bir süre daha rahatlıkla kullanabilirsiniz. Beşiğin bu fonksiyonel özelliği de takımın albenisini artırdığını belirtmek isteriz.

Flora bebek odası takımın fiyatı hakkında detaylı bilgiyi aşağıda sizlerle paylaşıyoruz.

istikbal-flora-bebek-odasi-takimi-fiyati

İstikbal Flora Bebek Odası Takımı ve Fiyatı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık