DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbal Mobilyanın Yeni Koltuk Takımı Soprano

1 yıl önce
32 kez görüntülendi

İstikbal Mobilyanın Yeni Koltuk Takımı Soprano

İstikbal mobilyanın piyasaya yeni çıkarttığı evimize güzellik katacak olan yeni sezon koltuk takımlarına incelemeye devam ediyoruz. Bugün sırada modern çizginin hakim olduğu yaşam alanlarımıza elit bir görünüme kavuşturacak olan İstikbal Soprano koltuk takımı var.

istikbal-koltuk-takimlari-ve-fiyatlari-2017-istikbal-soprano-koltuk-takimi

Evlilik hazırlığı içindeyseniz ya da evinize yeni bir koltuk takımı alma hazırlığı içindeyseniz sizlere İstikbal’in koltuk takımı reyonuna yeni eklenen Soprano koltuk takımını tanıştırmak isteriz. Bu koltuk takımı salonlarda yerini aldığında elegan bir görünüm, oturma odalarında yerini aldığında ise elit bir görünüm oluşturmaktadır. Bulunduğu ortama zengin bir görünüm kazandıran aynı zamanda günümüzün popüler renkleri arasında yer alan cappuccino ve cream renklerinin tercih edildiği bu takımı biraz daha yakından tanıyalım.

yeni-sezon-istikbal-mobilya-koltuk-takimi-ornekleri

İstikbal mobilya bu modelde cappuccino ve cream renklerini tercih ederek sade bir görünüm elde ederken koltuklarda deri kumaş tercih ederek takıma zengin bir duruş kazandırmış. Hem oturma odalarında hem de salonlarda kullanabileceğimiz bu takımı bir tane üçlü bir tane iki bir tane tekli koltuktan oluşmaktadır. Bu arada tekli koltuk takımı relax konumuna getirip kullanma şansınız mevcut.

istikbal-koltuk-takimi-gorselleri

İşten eve geldiğinizde günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için koltuğunuzu hemen relax durumuna getirip üzerinde oturup ayaklarınızı uzatarak bir taraftan işin yorgunluğunu üzerinizden atıp bir taraftan günün yorgunluk kahvesini yudumlayabilirsiniz. Diğer bir alternatif olarak tekli koltuğu televizyonun karşısına konumlayıp tv koltuğu haline getirip tv keyfinize keyif katabilirsiniz. Tamamen sizin keyfinize ve kullanım amacına kalmış.

Evinizin ambiyansını değiştirecek modern ve elit bir görünüm elde etmenize yardımcı olacak olan günümüzün trend çizgisini en zarif şekilde yansıtacak olan İstikbal mobilyanın yeni ürünleri arasında yer alan Soprano koltuk takımın fiyatı ise ;

istikbal-soprano-koltuk-takimi-fiyati

Bu fiyatlarla bu konforu evde yaşamaya değer diyorsanız fiyatı da sizin için uygun ise bu koltuk takımını değerlendirmeye almanızı öneririz.

en-yeni-istikbal-koltuk-takimi-soprano

Yaşam alanlarınızda böyle bir ambiyans oluşturmak istemez misiniz ? 😉 Modern, romantik aynı zamanda sportif ve enerjisi yüksek

İstikbal’in diğer yeni sezon ürünleri ve koltuk takımları hakkında bilgi sahibi olmak aynı zamanda fiyatlarını öğrenmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

İstikbal Mobilyanın Yeni Koltuk Takımı Soprano Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık