DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbal Ronin Köşe Takımı ve Fiyatı

11 ay önce
31 kez görüntülendi

İstikbal Ronin Köşe Takımı ve Fiyatı

Yoğun bir iş temposunun ardından evinize geldiğinizde şöyle köşenize kurup günün yorgunluğu üzerinden atmak kadar güzel bir şey yoktur sanırım. Hele bir de tüm ailenin birlikte olduğu bir taraftan sohbet edilip bir taraftan da çayların ve kahvelerin yudumlandığı anların değeri paha biçilmez.

Evinizde aileniz ve sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu paha biçilmez anlara eşlik etmek adına İstikbal sizler için en güzel köşe takımlarını dizayn edip evinizin en güzel köşesine kurmanıza yardımcı oluyor. Tüm aile bireyleri bir araya getirmeye yardımcı olan yeni sezon İstikbal köşe takımları arasına yeni eklenen İstikbal Ronin köşe takımı ve fiyatını yakından bir inceleyelim.

Bugün küçük bir değişiklik yapıp öncelikle ürünün fiyatının detaylı bir şekilde gösterildiği fiyat listesini sizlerle paylaşarak işe başlayalım.

istikbal-ronin-kose-takimi-fiyati

Ürün gamında yeni eklenen bu ürün yukarıda gördüğünüz üzere fiyatı oldukça uygun. Fiyatın uygunluğu kadar takımda tercih edilen renkler, küçük ayrıntılar ve görsel estetik köşe takımının albenisini artırıyor.

2017-istikbal-kose-takimlari-ve-fiyatlari

Son günlerin en trend renkleri arasında yer alan su yeşili renginin bu köşe takımında tercih edildiğini görmekteyiz. Biliyorsunuz su yeşilinin diğer bir adı ise mint yeşilidir. Baharın habercisi olan bu renkler ortama ışıltı katar. İstikbal yaşam alanlarınızın dizayında fresh bir ambiyans katmak için bu takımda bu rengi tercih etmiş.

Köşe takımında rustik su yeşilini tercih edip köşe takımına eşlik eden berjer koltukta ise krem rengini tercih ederek hem sade bir görünüm elde etmiş hem de zarif ve şık bir görsellik oluşturmuş.

modern-kose-takimlari-ile-istikbal-ronin-kose-takimi

Bu takımda tercih edilen diğer bir renk ise kahverengidir. Bildiğiniz gibi kahverengi toprağın ve doğallığın rengidir. Köşe takımlarında tercih edilen kahverengi bulunduğu ortama huzuru,mutluluğu ve samimiyetli yansıtır.

su-yesili-kose-takimlari-ve-istikbal-ronin-kose-takimi

Bu ürünün genel özelliklerine bakacak olursak ; öncelikle modern, sade çizginin hakim olduğunu görmekteyiz. Tüm ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de rahatlıkla temizlenip silinebilen deri kumaşlar tercih edilmiş. Ayrıca yumuşak kumaş tercih edildiğini söyleyebiliriz. Bunun dışında küçük bir dokunuşla yatak olabilme özelliğine sahiptir. Sadık olma özelliğiyle ekstra depolama alanı sunmaktadır.

Aramalar:

  • istikbal köşe takımları
  • istikbal ronin kose takiminin fiyatlari
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık