DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbal Trend Genç Odası Takımı ve Fiyatı

1 yıl önce
41 kez görüntülendi

İstikbal Trend Genç Odası Takımı ve Fiyatı

İstikbal Mobilyadan sevgili gençlerimizin enerjilerine ayak uyduracak, farklı alternatif özellikleri zarif ve özgün bir şekilde odalarına yansıtabilecekleri, her gencin zevkine ve tarzına hitap edecek olan genç odaları uygun fiyatlarla  gelmeye devam ediyor.

Gençler, odalarınızda yeni bir duruş, yeni bir ambiyans oluşturacak ruhunuzu ve enerjinizi en güzel şekilde yansıtabileceğiniz trend genç odası takımına yakından incelemeye ne dersiniz ?

istikbal trend genç odası takımı ve fiyatı

İstikbal Trend Genç Odası :1.989,60

Bir genç odasında bulunması gereken rahat bir yatak, odada rahat bir çalışma alanı oluşturmalarına yardımcı olacak bir çalışma masası, kıyafetlerini rahatlıkla yerleştirebilecekleri kıyafet dolabın yeri aldığı bu modülde sarı ve lake renklerin gücünden yararlanarak mekana sade ve şık bir ambiyans oluşturacak ünitelerden oluşmaktadır. Sarı renge alternatif olarak pembe ve lake renk seçeneklerinde olduğunu görmekteyiz.

en yeni istikbal genç odası ve fiyatları

Diyelim ki, odayı iki kişi paylaşacak. Bu duruma yatak alternatifi olarak iki kişilik ranzayı öneririz. Mekanınızın fiziksel özelliğine göre ranzaları üst üste kullanabileceğiniz gibi birbirinden ayırıp iki ayrı yatak olarak da kullanabilirsiniz. Hem bu sayede ortama farklı bir ambiyans katmış olursunuz. Hem de üste yatma muhabbetini de ortadan kaldırmış olursunuz. 🙂

en yeni istikbal trend genç odası örnekleri

Bu modelde farklı gardırop alternatifleri de bulunmaktadır. Kıyafetlerinizi çokluğuna göre bir de kullanım açısından sizlere kolaylık sağlamak adına 2 ve 3 kapılı gardıroplar bulunmaktadır. Ayrıca ortama zarif bir ambiyans oluşturacak olan sürgü kapılı dolap alternatifinde olduğunu görmekteyiz.

Kıyafet dolabının içinde yer alan raflı bölmeler ve elbise askılıkları kıyafetlerimizi belli bölümlere ayırıp yerleştirmemize ve aradığımızda rahatlıkla bulmamıza yardımcı oluyor.

Bu arada küçük bir hatırlatma da bulunalım. Seçeceğiniz dolabın modeline göre fiyatlarda değişiklik olacağını unutmayın. Mesela sürgü kapılı olan takımın fiyatı ; 2.149,20

Ürün içinde yer alan çalışma masasına baktığımızda da kitaplıklı ve ekonomik olmak üzere iki farklı modülde kullanma şansımızın olduğunu görmekteyiz. Ayrıca çalışma masasının üzerinde yer alan ve masanın görselliğini de arttıran unsur olarak da kitabeli masayı görmekteyiz.

Takımı oluşturan diğer ayrıntılar arasında hemen yatağın sağında ya da solunda kullanabileceğimiz üzerine abajur bırakabileceğimiz ya da sevdiğimiz bir fotoğrafı üzerine yerleştirebileceğimiz bir şifonyerde bulunmaktadır.

İSTİKBAL TREND GENÇ ODASI TAKIMI

Aramalar:

  • istikbal genç odası fiyatları

İstikbal Trend Genç Odası Takımı ve Fiyatı Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık