DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbal Yemek Odası Takımları 2017 (Karat)

1 yıl önce
47 kez görüntülendi

İstikbal Yemek Odası Takımları 2017 (Karat)

Tatlı bir sohbet eşliğinde aile bireyleri, arkadaşlarla ve dostlarla yenilen yemeğin tadı bir başka oluyor. Yemeğe çağırdığımız arkadaşlarımız için hazırladığımız birbirinden özel ve lezzetli menüler bir taraftan damak tatlarına hitap ederken bir taraftan da göz estetiğine hitap etmesini isteriz. Bu yüzden de hazırlayacağımız masanın şık ve zarif bir görünümde olmasını isteriz. İşte tam bu nokta da devreye yemek odası takımları girer.

Bugünlerde yemek odası takımınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız ve avangart tarzından hoşlanıyorsanız sizlere İstikbal 2017 yemek odası takımları arasında yer alan Karat yemek odası takımını öneririz.

2017-yemek-odasi-takimlari-ve-istikbal-karat-yemek-odasi-takimi

Yaşam alanlarınızın konseptine avangart tarzını en güzel şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak aynı zamanda yemek odanıza yeni bir değer katacak. Görsel estetiğinin ön planda olduğu odanızın ambiyansını değiştirecek olan bu takımda fildişi rengi tercih edilmiş. Aynı zamanda dekoratif uygulamalara yer verilerek modern bir çizgi de oluşturulmuştur.

avangart-tarzi-yemek-odasi-takimi-ornekleri-istikbal-yemek-odasi-takimi

Takımı oluşturan vitrin ve gümüşlük odanın görsel estetiğini artırıp aynı zamanda elegan bir görünüm oluşturmanıza yardımcı oluyor. Vitrin ve gümüşlük içerisinde yer alan raf bölmeleri dekoratif ürünlerinizi sergilemenize imkan sunuyor.

en-yeni-istikbal-yemek-odasi-takimlari-karat-yemek-odasi-takimi-istikbal

Odanızın büyüklüğünü göz önünde bulundurarak yemek masası tercihinizi sabit ve kitabeli masa modelinden yana yapabilirsiniz. Kitabeli yemek masası kapalıyken 6 kişilik açıkken de 8 kişilik bir masaya dönüşüyor.

istikbal-yemek-odasi-takimi-fiyatlari-2017

Bu konseptte ayrıca 2 farklı sandalye modeli bulunmaktadır. Zevkinizin ve tarzınızın doğrultusunda tercihinizi yaparak konseptinizi zarif bir şekilde oluşturabilirsiniz.

modern-yemek-odasi-takimi-ornekleri-ve-istikbal-karat-yemek-odasi

Zarif bir görünüme sahip olan büfe kullanım açısından da oldukça fonksiyonel özelliklere sahiptir. Büfenin iç kısmına baktığımızda çatal ve bıçakları bırakabileceğimiz özel ve gizli çekmece bölümünün yer aldığını görmekteyiz.

Hem kaliteyi hem de güvenliği artırmak adına da ürünün camlı bölümlerinde tamperli cam uygulamasına yer verildiğini görmekteyiz.

Görsel estetiği ile göz dolduran fonksiyonel özellikleriyle işimizi kullanan ortama avangard bir çizgi yansıtan bu takım temizlik konusunda da işimizi kolaylaştırıyor. Takımı oluşturan ünitelerde yüksek ayak kullanılarak temizlik açısından kolaylık sağlıyor.

Yaşam alanlarının konseptine bu ürünü katmak isteyenler için takımın fiyatından ve taksitlendirmeleri konusunda bilgilendirelim.

İstikbal Karat Yemek Odası Takımı Fiyatı

istikbal-karat-yemek-odasi-fiyati

Aramalar:

  • istikbal karat yemek odası fiyatı

İstikbal Yemek Odası Takımları 2017 (Karat) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık