DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbal’den Kaçırılmayacak Fırsatlar

1 yıl önce
14 kez görüntülendi

İstikbal’den Kaçırılmayacak Fırsatlar

Evlilik hazırlığı içinde olan çiftlerimiz ya da bugünlerde yaşam alanlarının mobilyalarını ve ev tekstil ürünlerini yenilemek isteyenler, büyük fırsat ayağınıza kadar geldi.

Oturma gruplarını, yatak odalarını ve ev tekstil ürünlerini uygun fiyatlarda yenilemek isteyenler bugünlerde soluğu en yakın İstikbal mağazalarında alıyor. Bizde bu fırsatı değerlendirmek isteyen arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına soluğu burada aldık.

Ramazan Fırsatları

en yeni istikbal kampanyalı ürünler

Şöyle oturma odanızın ya da salonunuzun ambiyansını değiştirecek, alışılmışın dışında farklı bir konsept oluşturmanıza yardımcı olacak bir oturma grubunuzun olmasını istemez misiniz ? Yaşam alanlarınıza farkınızı bir yıldız gibi yansıtmak için Star koltuk takımlarına göz atabilirsiniz.

Zarif görünümü yanı sıra konforu ve rahatlığıyla da sizler rahat ettirecek bu takım odanızın ambiyansını değiştirtiyor. Günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için ya da tv seyredeceğiniz zaman rahatça uzanabilmeniz için koltuğunuzu yerinden oynatmadan Zero Wall sistemi sayesinde yatak konumuna da getirebilirsiniz.

en yeni istikbal indirimli ürünler

Yatak odalarınıza küçük bir dokunuş yaparak elegan bir görünüm elde etmek artık çok kolay.

Bir bazadan ne beklersiniz ? Öncelikle kalite, sonra sağlamlık ve konfor. Aradığınız tüm özellikleri tek bir baza da sizlere sunan Ferro baza yatak odalarınıza elit bir görünüm kazandırıyor. Özel olarak tasarlanmış başlığıyla alışılmışın dışında bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Daha farklı bir ambiyans yakalamanız içinde kahverengi, bakır ve krem renk alternatifleri de bulunmaktadır.

Karne hediyenizi aldınız mı ?

istikbal kampanya fırsatları

Hazır yaşam alanlarımızın mobilyalarını yenilemeye başlamışken, sevgili gençlerimizin odalarını değiştirelim, ne dersiniz ? Şimdilerde karneleriyle İstikbal’e giden gençlerimiz tarzlarına hitap eden beğendikleri genç odalarını indirimli alma şansı kazanıyorlar. Bizce bu fırsatı da gençlerimiz için değerlendirmeye almak gerek.

Hazır buraya kadar gelmişken ev tekstil ürünlerine ve halılara bakmadan gitmek olmaz diye düşünüyoruz. Şimdilerde kısa bir süreliğine evimizin havasını değiştirecek olan zeminlerimize farklı bir sıcaklık oluşturacak olan halılarda ve yataklarımızın görünümü değiştirip dış etkenlerden koruyacak olan nevresim takımları, yatak örtüsü ve diğer ev tekstil ürünlerine de göz atmanızı öneririz.

Yaşam alanlarınızı yeni bir görünüme kavuşturmak adına bu kampanyaları değerlendirmeye almakta fayda var, ne dersiniz ?

İSTİKBAL’DEN KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR

 

 

İstikbal’den Kaçırılmayacak Fırsatlar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık