DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İstikbalin Bebek Odası Takımlarını Görmelisiniz !

9 ay önce
14 kez görüntülendi

İstikbalin Bebek Odası Takımlarını Görmelisiniz !

Uzun süredir evde bebek sesi duyulmuyordu. Taki aile çok yakın bir zamanda yeni katılan bir can, bir ses ve yeni bir gülüş katılana kadar. Tabi bu yeni heyecan ve mutlulukla birlikte birden uzun süredir bebek odası takımlarını paylaşmadığımızı da fark ettik . 🙂

Hemen hiç vakit kaybetmeden yeni sezon bebek odası takımı modellerine bakmaya başladık. Bizim gibi sizlerinde de ailesine yakın bir zamanda yeni bir birey katıldıysa ya da katılacaksa ve onun için hazırlıklara başladıysanız bu tatlı hazırlığınıza ortak olmak isteriz.Bu konuda sizlere yardımcı olmak üzere beğeninize 2017 İstikbal bebek odası takımı modelleri ve fiyatlarını sunmak istiyoruz.

Flora Bebek Odası Takımı

2.699,40

İstikbal mobilya evin en küçük bireyler için birbirinden şık bebek odası takımı dizayn ederek ürün gamına eklemiş.Her bir üründe farklı renkler tercih ederek son derece şık ve zarif görünümlere sahip bebek odası takımlarını dizayn ettiğini görmekteyiz.

En Trend Bebek Odası Takımı

2.148,60

Şimdiden tarzını konuşturmak isteyen bebişler için tarz yaratacak bebek odası takımları İstikbal’den gelmeye devam ediyor.Her bir ürün kendi içinde farklı fonksiyonel özellikler sahip olup kullanım kolaylığı sağladığını görmekteyiz.

Yeni Sezon Bebek Odası Dekorasyon Örnekleri

Perla Bebek Odası : 1.828,80

Sevgili arkadaşlar bebek odası için mobilya seçerken bazı noktaları göz önünde bulundurmanızı öneririz. Öncelikle mobilya takımını oluşturan beşiğin modelini güvenlik açısından kontrol etmenizi öneririz. Özellikle beşiklerin korkuluk aralıkların fazla geniş olamalıdır.

Yeni Sezon Bebek Odası Takımları İstikbal Mobilya

Arya Bebek Odası Takımı : 2.998,00

Beşik seçerken dikkat etmeniz gereken diğer bir ayrıntı ise beşiğin işlevsel özelliklerdir.Mesela bebeğinizi altını rahatlıkla değiştirebilmeniz için beşiğin işlevsel özelliği arasında alt değiştirme ünitesinin olmasını tercih etmelisiniz.

İstikbal Gold Bebek Odası 

2.499,00

Aynı zamanda bebeğin yatağını uzun süre rahatlıkla kullanabilmeniz açısından büyüyen beşik modellerini tercih etmenizi öneririz.Tabi bunun dışında bebek odası takımını oluşturan diğer ünitelerin görselliği kadar kullanımı da önemlidir.

Beğeninize sunduğumuz İstikbal bebek odası takımları arasında beğendiğiniz modelinin son fiyatını öğrenmek ve satın almak için İstikbal’in kendi sitesine uğramayı unutmayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık