DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

İtalyan Tarzı Modern Berjerler (Lazzoni)

10 ay önce
12 kez görüntülendi

İtalyan Tarzı Modern Berjerler (Lazzoni)

İtalyan tarzını şık ve zarif bir şekilde evinizin çizgisine yansıtmaya ne dersiniz ? Sıradan ev dizaynlarından sıkıldıysanız, yaşam alanlarınıza farklı bir yorum katıp daha modern ve göz alıcı bir güzelliğe kavuşturmak isterseniz tercihinizi Lazzoni mobilyanın ürünlerinden yana yapmanızı öneririz.

Erişilebilir lüksü ayaklarımıza kadar getirip evlerimizin dizaynına farklı çizgiler oluşturmamıza yardımcı olan Lazzoni, farklı dizaynlara sahip mobilya ürünlerini sevgili müşterilerin beğenisine sunmaya devam ediyor.

Siz sizlere yaşam alanlarınıza yepyeni bir soluk getirecek olan son derece zarif çizgiler ile dizayn edilmiş yeni sezon Lazzoni berjer modellerini sunacağız.

Bildiğiniz gibi son birkaç yıldır koltuk takımlarına ve köşe takımlarına berjer koltuklar eşlik etmeye başladı. Berjerleri bu takımlarla konsept oluşturabileceğiniz gibi dilerseniz farklı şekillerde konsept oluşturabilirsiniz.

Genelde yeni çiftlerin tercih ettiği bir model olduğunu söyleyebiliriz. Sizlerde evinizin bir köşesini aşk köşesi yapmak isterseniz bu ürünü tercih edebilirsiniz. Daire şekilde dizayn edilen oturma alanına iki kişi rahatlıkla oturabiliyor.  3 büyük ve 1 küçük sırt kırlenti ile de koltuğun rahatlığı ve konforu artırılmış.

Yatak odalarınızın konseptine küçük bir dokunuş yaparak yenileyebilirsiniz. Gün içinde dinlemek için yatak odanıza gittiğinizde kıvrımlı yapısı,eğimli sırt bölümü ile sizi dinlenmeye davet eden bu güzelliğin üzerine uzanıp kısa bir süreliğine de olsa dinlenmenin ve rahatlamanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Lazzoni sıradışı berjer koltuk dizaynlarıyla ilgileri üzerine toplamaya devam ediyor.Tıpkı Josephine koltuk dizaynında olduğu gibi. Verevli sırt yapısı ile ve üzerindeki kapitoneli işlemeleri ile farkını ve duruşunu bir adım daha ön plana çıkartıyor. Romantik bir görünüme de sahip olan bu ürünü dilerseniz yatak odasında kullanabilirsiniz. Dilerseniz de salonunuza yerleştirerek salonunuzun çizgisine elegan bir görünüm ekleyebilirsiniz.

Sevgili arkadaşlar başta da belirttiğimiz gibi yaşam alanlarınıza farklı bir soluk ve yepyeni enerjiler katmak isterseniz Lazzoni’nin birbirinden farklı konseptlerle dizayn edilmiş olan berjerlerine göz atabilirsiniz.

Farklılık her zaman için yaşam alanlarına yeni bir enerji katar. Sizler de farkınızla tarz oluşturmak isterseniz tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Şimdi sizlere Lazzoni berjer koltuk görsellerini sunuyoruz.

LAZZONİ BERJER MODELLERİ 2017

İtalyan Tarzı Modern Berjerler (Lazzoni) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık