DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kale Banyo 2017 Banyo Mobilya Serisi

1 yıl önce
7 kez görüntülendi

Kale Banyo 2017 Banyo Mobilya Serisi

Kale Banyo’dan banyolarınızın ambiyansını değiştirecek olan birbirinden şahane banyo mobilya ürünleri gelmeye devam ediyor. Banyolarınızın dizaynında değişiklik yapmayı düşünüyorsanız ve henüz bu konuda son kararınızı vermediyseniz yeni sezon Kale Banyo’nun dizayn etmiş olduğu banyo dolaplarına göz atmanızı öneririz.

”Neden ; Kale Banyo dolapları tercih etmeliyiz” diye bir soru aklınızdan geçebilir. Hemen söyleyelim. Öncelikle farklı tarzlara ve zevklere hitap edecek olan tüm ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Aynı zamanda bir taraftan banyolarınızın ambiyansını değiştirirken bir taraftan dan banyolarınızın atmosferine farklı yorumlar ve görsel bir estetik kazandırmış olacaksınız.

2016-2017-kale-banyo-mobilya-ornekleri

Illusion Banyo Mobilyası

Değiştirilebilen banyo kapakları sayesinde istediğiniz zaman farklı bir konsept oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyaçlarınızı da en iyi çözümü sunmaktadır. Banyonuzda fütürist bir çizgi oluşturmak isterseniz tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

en-yeni-kale-banyo-dolabi-ornekleri-ve-kale-zen-banyo-dolabi

Zen Banyo Mobilyası

Günün yorgunluğunu üzerimizden atmak için aynı zamanda yeni bir güne pozitif ve enerji dolu başlamak için soluğu banyoda alırız. Bu noktayı göz önünde bulunduğumuzda hem ruhen hem de bedenen rahatlamak için banyo dizaynın görsel olarak ta rahatlatıcı bir görünümde olmasını isteriz.Bu noktadan yola çıkarak tasarlanmış olan Uzakdoğu’nun dingin atmosferini ferah ve yalın bir tasarımla Zen serisinde birleştiğini görmekteyiz.

en-yeni-kale-banyo-dolabi-gorselleri

 Lazuli Banyo Mobilyası

Hayatınızı kolaylaştıracak tasarımları sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Retro tarzının ön planda olduğu sade bir çizgiye farklı bir yorum katan Lazuli serisi ortama bütünsel bir görsellik katarak göz estetiğine de zarif bir şekilde hitap ediyor. Seriyi incelediğimizde birkaç görsel ayrıntı gözlerimizden de kaçmıyor. Mesela lavabonun altına yerleştirilen havluluk banyoyu daha kullanışlı bir hale getirdiğini görmekteyiz. Ayrıca paslanmaz çelik ayaklarda mekana farklı bir estetik kattığını gözlerden kaçamayan ayrıntılar arasında yer almaktadır.

kale-spirit-banyo-mobilyasi-serisi

Spirit Banyo Mobilyası

Tarzlarıyla fark yaratmak isteyenlerin tercihi. Konforun ve görsel estetiğin bir arada olduğu aynı zamanda işlevselliğin ön planda tutulduğu modern çizgiyi en iyi şekilde yansıtan dizaynlardan biri daha karşımızda. Minimal çizgileri ön planda tutarak herkesten farklı olmak isteyen kullanıcıların beğenisini büyük bir başarıyla üzerinde toplamayı başarıyor.

KALE BANYO 2017 BANYO MOBİLYA SERİSİ

 

 

Kale Banyo 2017 Banyo Mobilya Serisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık