DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kapı Dekorasyonu İçin Sticker Önerileri

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Kapı Dekorasyonu İçin Sticker Önerileri

Evinizin iç kapılarını daha sevimli bir hale getirmeye ne dersiniz ? Üstelik bunun için öyle büyük paralar harcamanıza da gerek kalmadan. Yapmanız gereken tek kapınızı sevimli hale getirecek onu görsel bir estetiğe kavuşturacak olan sticker arasından seçim yapmak olacak.

İsterseniz birlikte kapı dekorasyonu için kapı sticker modellerine birlikte göz atalım.

Diyelim ki evinizin iç kapılarının yüzeylerinde küçük çapta hasarlar meydana gelmiş. Şöyle bir baktığınızda görsel açıdan pekte hoş bir görüntü oluşturmuyor. Hem bu görüntüyü ortadan kaldırmak hem de kapıyı yepyeni bir görünüme kavuşturmak için büyük boyutlara sahip olan stickerlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Odanızın kapısına geldiğinizde sizi sevimli bir pandanın karşılamasını istemez misiniz ? Hem eğlenceli hem de farklı bir ambiyans oluşturmak için bunları denemeye değer. Özellikle evde bir bebek odası ya da çocuk odası var ise bu odaların kapısına birbirinden sevimli kapı sticker tercih edebilirsiniz.

Evde bir hobi odanız mı var. Bu odanızın iç dekorasyonu kadar kapı dekorasyonunda ön plana çıkarmak için yine sticker yararlanabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık