DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Kara Tahtalar

10 ay önce
11 kez görüntülendi

Ev Dekorasyonunda Yeni Trend Kara Tahtalar

Şimdilerde ev dizaynlarında nostaljik dokunuşların ön planda olduğunu görüyoruz. Teknolojinin bu seviyelere gelmediği zamanlarda hatırlayacağınız üzere okullarda akıllı tahtaların yerine kara tahtalar vardır. Sanırım birçoğun kara tahtaların sınıflarda olduğu dönemlerde okumuş,o günleriniz şuan gözünüzün önüne gelmiştir. Tabi o günlerden bugünlere çok şey değişti.

Şimdi konumuza dönecek olursak ; bugünlerde yaşam alanlarımızın dizaynında kara tahtaların esintilerini görmekteyiz. Ev dizaynında küçük bir değişiklik yapmak isteyenler, aynı zamanda hem nostaljik bir ambiyans oluşturmak hem de farklı bir görsel estetik oluşturmak isteyenler kara tahtaları evlerinin dizaynına uygulamaya başladılar.

”Peki,bu uygulamayı evimize nasıl yansıtabiliriz ? ” diye bir soru aklınızdan geçebilir. Hemen sizlere kara tahta dekorasyon fikirleri ile ilgili birkaç küçük öneride bulunalım.

  • Evinizin ya da iş yerinizin antresinin duvarında

Evinize ya da iş yerinize gelen misafirlerinizi biraz esprili şekilde karşılamaya ne dersiniz ? Bunun için yapmanız gereken tek şey antrenizin duvarının tamamına uygulayabilirsiniz.

  • Yemek davetlerinizde nostaljik bir ambiyans oluşturun

Sevdikleriniz için evde vereceğiniz yemek davetlerinde farkınızı ortaya bırakmaya ne dersiniz ? Bunun için yapmanız gerek tek şey yemek servisi için kullanabileceğiniz esnek plastik bir malzemeden yapılmış mini kara tahtalara yemek masanızda yer vermektir.

  • Çocuklarınızın Yeteneklerini Ortaya Çıkarma Zamanı

Biliyorsunuz 1 – 6 yaş grubundaki çocuklar eline kalem geçti mi hemen duvarları çizmeye kendilerinize şekiller yapmayı severler. Tabi bu durumda duvarlar kirlendiği için çocukların bunu yapmasını istemeyiz. Şimdi hem duvarların çizilmesini önlemek hem de çocukların yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olmak için duvara küçük bir dokunuş yapabilirsiniz. Bunun içinde kara tahtalardan yardım alabilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık