DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Karaca Home’dan Çok Şık Pike Takımları

1 yıl önce
13 kez görüntülendi

Karaca Home’dan Çok Şık Pike Takımları

Yakın bir zamanda ev tekstil alanında da hizmet vermeye başlayan Karaca Home kısa sürede ev tekstil ürünlerinin vazgeçilmez markaları arasında yer almaya başladı. Şimdilerde nevresim takımları, pike takımlarını ya da yatak örtülerini değiştirmek isteyenler soluğu ya en yakın mağaza da alıyor. Ya da internet sitesini tıklayıp yeni ürünler hakkında bilgi sahibi oluyorlar.

Bizde bugün Kara Home pike takımlarına ve fiyatlarına inceleyip siz sevgili arkadaşlarımızın bilgisine sunmak istedik.

en yeni karaca home tek kişilik pike takımları

119.90 TL

Her ne kadar nevresim takımları ve uyku setleri yatakların vazgeçilmez örtüleri arasında yer alsa da yazın gelmesiyle birlikte yerini daha sıcak renklerin daha canlı desenlerle birleştiği pike takımlarına yerlerini bırakıyorlar.

Yatak odalarınıza bahar esintilerini doğanın en sıcak ve canlı renklerinin bir araya getirildiği Karaca Home’un pike takımları bir taraftan yatakların görselliğini ön plana çıkartıyor, bir taraftan da yatakları dış etkenlerden koruyor.

Bazı akşamlar evinizin dış mekanlarından balkona, bahçeye ya da terasa çıktığınız zaman üzerinize ince bir örtü alıp hem açık mekanın tadını çıkartıp hem de gökyüzündeki yıldızlara bakıp hayallere dalabilirsiniz.

yeni sezon karaca home pike takımı görselleri

Böyle bir takımın genç odasında yer aldığını düşünün. Lila renginin odaya verdiği pozitif bir enerji. Yatağa serilmiş olan nevresimin yumuşacık dokusu teninizde ipeksi bir dokunuş bırakıyor. Güzel bir uykuya dalmanıza yardımcı olan bir yastık. Sıcak yaz günlerinde serin tutan dokusuyla sizi yeni bir güne pozitif ve enerji dolu başlamanıza yardımcı olacaktır. Kendinize böyle bir güzellik yapmak istemez misiniz ?

Eğer çeyiz hazırlığı içindeyseniz ya da yakın bir arkadaşınıza bir hediye almayı düşünüyorsanız ilmek ilmek işlenen renklerin can bulduğu desenlerden oluşan aynı zamanda üstün kalitesini bilginiz bir pike takımı oldukça ideal bir seçim olacaktır.

Dilerseniz hem nevresim takımı, hem pike hem de yatak örtüsünden oluşan Casimiro summer seti olarak hazırlanmış olan içinde nevresim takımı, volanlı yastık, çarşaf ,pike ve yatak örtüsü takımı bulunan seti de düşünebilirsiniz. Böyle bir setini fiyatı ise şuan için geçerli olan fiyatı  399,90 TL olduğunda belirtmek isteriz.

KARACA HOME PİKE TAKIMLARI VE FİYATLARI

Karaca Home’dan Çok Şık Pike Takımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık