DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Karaca Kahvaltı Takımları ve Fiyatları 2017

1 yıl önce
26 kez görüntülendi

Karaca Kahvaltı Takımları ve Fiyatları 2017

Yeni bir güne pozitif enerji dolu aynı zamanda mutlu başlamanın yollarından biri günün ilk saatlerinde sevdiklerinizle birlikte aynı kahvaltı masasının etrafında toplamaktan geçer. Bir taraftan birbirinden leziz kahvaltı menüsü şık bir sunumla servis tabaklarında yer alırken, bir taraftan sevdiklerinizin yanında olması kadar değerli bir şey yoktur.

Ama gelen gelelim hayat koşuşturmasından işe ve okula yetişme telaşından genelde sabah kahvaltıları es geçilir. Bu nedenle tüm ailenin bir arada olduğu bazen de aile büyüklerinin katıldığı pazar sabahları yapılan kahvaltının yeri bir başka önem taşır. Gelin bu hafta sonu ailemizle birlikte yapacağımız pazar kahvaltısında aile büyüklerimizi, sevdiklerimizi de davet edip büyük bir kahvaltı masasında bir arada olalım.

Şimdi bir taraftan hem davet edeceğimiz kişileri planlarken bir taraftan da kahvaltı da neler ikram edeceğinizin menülerini hazırlamaya başlayalım. Bizde sizler için bu leziz menüsü servis yapacağınız masanızın şıklığıyla misafirlerinizin göz estetiğine hitap edecek olan Karaca kahvaltı takımlarını sunalım.

Masanıza en güzel kahvaltı takımlarına yer vermeye hazır mısınız ? Renkleriyle sofranıza sıcaklık katacak, desenleriyle sofranızın şıklığına şıklık katacak olan Krc kahvaltı takımları arasında seçim yapmakta zorlanabileceğinizi şimdiden belirtmek isterim. Dilerseniz hemen bir kahvaltı takımın ele alıp,içinde neler varmış bir göz atalım.

yeni-sezon-karaca-kahvalti-takimlari

Karaca Mandy 36 Parça Kahvaltı Takımı : 597.00 TL

Sofranıza yeni bir ışıltı kazandıracak olan Mandy kahvaltı takımı 36 parçadan oluşmaktadır. Hemen hangi parçalardan oluştuğunu da söyleyelim.

 • 6 adet çay fincan ve altı
 • 6 adet servis tabağı
 • 6 adet kahvaltı tabağı
 • 2 adet kayık tabak
 • 4 adet kase
 • 1 adet peçetelik
 • 2 adet tuzluk ve biberlik
 • 1 adet demlik
 • 1 adet şekerlik
 • 1 adet sütlük

cocuklar-icin-kahvalti-takimlari-karaca-hello-kitty-kahvalti-takimi

Karaca Hello Kitty Manolya 24 Parça Kahvaltı Takımı : 165.00 TL

Evimizin tatlı çocukları için özel bir servis açmak gerek,ne dersiniz ? Karaca ‘da bizimle aynı düşüncede olsa gerek hem çocukların seveceği hem de çocukların büyük bir iştahla kahvaltı masasında yerlerini almalarına yardımcı olmak için onların çok beğeneceği kahvaltı takımlarına da ürünleri arasında yer vermiş.

Sizler için Karaca’dan beğenerek seçtiğimiz kahvaltı takımlarını inceleyip fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

KARACA KAHVALTI TAKIMLARI VE FİYATLARI 2017

Aramalar:

 • karaca kahvaltı takımları

Karaca Kahvaltı Takımları ve Fiyatları 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık