DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Kelebek Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 2017

1 yıl önce
279 kez görüntülendi

Kelebek Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 2017

1935 yılından beri mobilya sektöründe öncü olan yenilikçi tasarımları ve mobilya alanında geliştirdiği formlarıyla Kelebek mobilya evimizin dizaynına modern çizgiyi taşımaya devam ediyor. Her geçen gün ürün gamına eklediği birbirinden şık, kullanışlı aynı zamanda rahatlıkla kombine olabilen farklı koleksiyonlarıyla ve sınırsız ürün çeşitlerini sevgili müşterilerin hizmetine sunmaya devam ediyor.

Modern çizgilerin hakim olduğu evinizde özgün bir tasarım oluşturmanıza yardımcı olmak adına Kelebek Mobilyanın ürün gamında yer alan yeni sezon köşe takımları ve fiyatlarını sizin için inceledik.

modern-kose-koltuk-takimi-ornekleri-kelebek-mobilya-lepi-kose-takimi

Lepi Köşe Takımı : 3.995 TL

Yaşam alanınıza nefes aldıran bir tasarım. Modern çizgisi ile odanıza görünümüne zarafet ve şıklık katacak bir güzellik. Güzelliği kadar hem kullanışlı hem de ergonomik yapısıyla odanızın şekline göre ” L” parçasını sağ ve sol tarafta kullanabilme kolaylığı sağlıyor.

2016-2017-kelebek-mobilya-kose-takimi-fiyatlari

Ilia Köşe Takımı : 4.145 TL

Beyazın saflığını ve şıklığını oturma odalarınızda ya da salonlarınızda zarif bir şekilde yansıtmanıza yardımcı olan Ilia köşe takımı bir an önce evinizde görmek isteyeceksiniz. Minimalist hatları ve modern görüntüsüyle göz dolduran bu takım fonksiyonel özellikleriyle de dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. İstediğiniz zaman dinlenme modülün yerini değiştirebilir odanızın durumuna göre istediğiniz köşe yönünü ayarlayabilirsiniz.

kelebek-mobilya-ilia-kose-takimi-2017-kose-takimlari

Minimalist hatlara sahip olan bu köşe takımı hayatınızı kolaylaştırmak adına koltuğun kollarında USB şarj girişine yer verilmiş. Oturduğunuz yerden ya da koltuğunuzda uzanarak rahatlıkla telefonunuzu ve tabletinizi şarj edebilirsiniz.

en-yeni-kelebek-kose-takimi-resimleri

Kalkedon Köşe Takımı : 1.995 TL

Modern ve klasiğin buluştuğu noktalar yaşam alanlarımıza konforu ve rahatlığı sunmaya devam ediyor. Görsel estetiği kadar kullanımda kolaylıklar sağlıyor. Odanın şekline göre koltuğun köşesini değiştirme imkanı sunduğu kadar bizlere ekstradan depolama alanları da sunuyor. Köşe takımını sadık ve depolama özelliğinden yararlanarak evinizdeki bazı eşyaları bu alanlara yerleştirebilirsiniz.

Kısa bir süreliğine günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için ya da televizyon keyfinizi uzanarak çıkarmak istediğinizde küçük bir dokunuşla koltuğunuzu rahat bir yatağa çevirebilirsiniz.

Evinizde kelebeğin en güzel etkisini oluşturmanıza yardımcı olmak için Kelebek Mobilya Köşe Takımı Fiyatlarını da sizlerle paylaşalım.

Damimo pure : 4.245 TL  Arion : 8.572 TL

KELEBEK KÖŞE TAKIMLARI VE FİYATLARI 2017

Aramalar:

  • kelebek köşe takımları
  • kelebek mobilya köşe takımları
  • kelebek mobilya köşe takımları ve fiyatları
  • kelebek köşe takımı
  • kelebek köşe koltuk fiyatları
  • Kelebek köşe takımları fiyatları
  • kelebek l koltuk takımları
  • kelebek mobilya koltuk takımları ve fiyatları
  • kelebek mobilya koltuk takımları ve fiyatları 2017

Kelebek Mobilya Köşe Takımları ve Fiyatları 2017 Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık