DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kelebek Yemek Odaları ve Fiyatları 2017 (Cresida)

12 ay önce
22 kez görüntülendi

Kelebek Yemek Odaları ve Fiyatları 2017 (Cresida)

Yaşam alanlarımız için seçtiğimiz her mobilya bulunduğu ortama kendi görselliğini zarif bir şekilde yansıtır. Görselliğinin yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle de kendi farkını ortaya çıkartır. Bugün evinizin ambiyansını değiştirecek görselliğini ve zarafetini ortaya çıkartacak olan Kelebek Mobilyanın ürünlerine göz atacağız.

Mobilya sektörünün önde gelen markalarından biri olan Kelebek Mobilya geçenlerde yemek odası ürün gamında birbirinden şık yemek odası takımlarını eklemiş. Yemek odalarınıza yeni bir zarafet getirecek olan odanızda kelebeğin etkisini oluşturacak olan Kelebek Cresida Yemek Odası Takımını seçtik.

kelebek-mobilya-yemek-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017

Kelebek Cresida Yemek Odası Fiyatı : 4.841 TL

Evinizin dizaynında sade, modern ve şık bir çizgi hakim ise aynı zamanda Retro tarzından hoşlanıyorsanız bu yemek odası takımın tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

en-yeni-kelebek-yemek-odasi-takimlari-cresida

Yemek odası takımını oluşturan üniteye hakim olan ceviz rengi bu tarzı ön plana çıkartan ayrıntılar arasında yer almaktadır. Sade bir görünüme sahip olan bu takımın ünitesi içinde yer alan konsolun kapaklarında ve yemek masasının kenarlarında tercih edilen ceviz rengi takıma görsel bir estetik katarak şık bir görünüm oluşturduğunu görmekteyiz.

kelebek-mobilya-cresida-yemek-odasi-takimi

Üniteye hakim olan diğer renkler ise bej rengi ve gridir. Yemek masasının yüzeyinde, yemek masasına eşlik eden sandalyelerin ayak kısımlarına grimsi renk tercih edilerek yemek takımına elit bir görünüm kazandırılmış.

yeni-sezon-kelebek-yemek-odasi-takimi-ornekleri

Küçük ve dar yemek odalarına rahatlıkla kullanılabilen bu takım ; 1 adet yemek masası – 1 adet konsol ve konsol aynası – 6 adet sandalyeden oluşmaktadır. Yemek odanızın büyüklüğüne ve ihtiyacınız doğrultusunda takımınıza parçalar ekleyebilirsiniz. Odanız geniş ise takımın içine dresuar ve vitrin ürünlerini ekleyerek daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Evinizin dizaynına kazandırmayı düşündüğünüz yemek masası,sandalye,konsol ve konsol aynasından oluşan  bu yemek takımının fiyatı ; 4.841 TL. Tabi ihtiyacınız doğrulusunda ekleyeceğiniz ürünlere göre yemek odası takımında değişiklik olacağını da hatırlatmakta fayda var.

Kelebek mobilyanın hem diğer yemek odası takımlarını görmek hem de diğer mobilya ürünlerinde ne gibi yeniliklerin olduğunu görmek ve fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yaşam alanlarınızın dizaynında kelebeğin etkisini görmeye ve yaşatmaya ne dersiniz ?

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık