DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kendin Yap Projeleri ile Banyonuzu Güzelleştirin

8 ay önce
13 kez görüntülendi

Kendin Yap Projeleri ile Banyonuzu Güzelleştirin

Bir taraftan banyolarınızı güzelleştirmek bir taraftan da banyolarınızı yeni bir düzene kavuşturmak bir sizlere birbirinden şahane dekorasyon önerileri sunuyoruz. Banyo için kendin yap  fikirlerimizi inceleyerek sizlerde banyolarınız için daha yaratıcı fikirler bulup banyonuza uygulayabilirsiniz.

Bir taraftan evde kullanmadığınız eşyaları değerlendirip, bir taraftan da banyonuzu yeni güzelliğe kavuşturacak kendin yap fikirlerini hemen sizlerin beğenisine sunmaya başlıyoruz.

Eski Kapı Tokmakları

Eski kapı tokmaklarını yeniden değerlendirerek banyonuz için askılık yapabilirsiniz. Hem kapı tokmaklarını farklı bir amaçla kullanmış olursunuz, hem de banyonuza görsel bir estetik kazandırmış olursunuz.

Eski Çekmecelerden Dekoratif Raflar

Bir taraftan banyo duvar dekorasyonu yenilemek bir taraftan banyo da yeni depolama alanları oluşturmak için duvar raflarından yararlanırız. Hazır duvar rafları satın almak yerine evdeki kullanmadığınız çekmecelere küçük dokunuşlar yaparak yeni bir görümüne kavuşturup banyonuzda duvar rafı olarak kullanabilirsiniz.Hem orijinal bir raf elde etmiş olursunuz, hem de alanda yeni depolama alanları elde etmiş olursunuz.

Bir Zamanlar Tencere Şimdilerde Sepet

Mutfağın bir kenarında mutlaka uzun süreden beri kullanılmayan ama bir türlüde atılmayan eski bir tencere vardır.Şimdi o tencereleri yerinden çıkarıp bir sepete dönüştürmenin tam zamanı! Küçük bir uygulama ile eski tencereyi şık bir sepet haline çevirip banyoda kullanabilirsiniz.Bunun için yapmanız gereken tencerenin etrafını halat bir iple çevirmek olacaktır.

Aynanızı Şık Bir Görselliğe Kavuşturabilirsiniz

Bir banyonun dizaynına şıklık katan ayrıntılar arasında aynalar yer alır.Bir aynayı da gösteren en güzel ayrıntı ise çerçevesidir.Ayna için pahalı bir çerçeve almadan nasıl daha şık bir gösterişli bir hale kavuşturabiliriz, bir bakalım.Elinizdeki aynanın kenarlarına cam mozaik plakalar yapıştırarak son derece şık bir ayna oluşturabilirsiniz.Cam mozaik plaka yerine farklı alternatif düşünürseniz de farklı taşlar ya da boncuklar kullanabilirsiniz.Bu arada bu ürünleri uygun fiyatta kolaylıkla yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

Cam Fanus

Hem ortama farklı bir görsellik oluşturmak hem de bazı makyaj ürünlerinizi içine yerleştirmek için cam fanuslardan yararlanabilirsiniz.Cam fanusun içine biraz renkli çakıl taşları yerleştirerek görsel estetiği biraz daha ön plana çıkartabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık