DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kilim 2017 Köşe Takımları ve Fiyatları

10 ay önce
15 kez görüntülendi

Kilim 2017 Köşe Takımları ve Fiyatları

Mobilya sektöründe yer alan firmaların yeni sezon ürünlerini sizlere tanımaya devam ediyoruz. Bugünkü firmamız başta sevgili çiftlerimiz olmak üzere hemen hemen herkes tarafından tercih edilen Kilim mobilya. Kilim mobilyadan tanıtacağımız mobilya ürünü ise köşe takımları.

Yaşam alanlarının dizaynı farklı bir ambiyans oluşturmak isteyenler aynı zamanda göz estetiğine hitap edenler için 2o17 Kilim mobilya köşe takımı modelleri ve fiyatlarını ayrıntılı bir şekilde bugünkü konumuzda yer veriyoruz.

Modern Oturma Odası Dizaynına Çok Yakışacak Köşe Takımları Kilim Mobilya’da

Göreme Köşe Takımı

Beyazın şıklığını ve zarafetini yaşam alanlarınıza yansıtacak modern çizginize farklı bir şıklık katacak olan Göreme Köşe Takımı kısa bir süre önce ürün gamına eklendi. Zarif duruşuyla kısa bir süre içinde en popüler köşe takımı modelleri arasında yer almaya başladı. Tabi yeni ürünün şuan için indirimde olması da popülerliğini artırdı.

Küçük Oturma Odaları İçin İdeal Bir Köşe Takımı

Zigana Uzanmalı Köşe Takımı

Küçük oturma odaları için oldukça konforlu,rahat ve bir o kadar kullanışlı bir oturma grubu. Köşesine güzelce yerleşip ayaklarınızı uzatıp dilerseniz sevdiğiniz bir romanı okumaya dalabilirsiniz. Ya da evde sinema keyfi yapmanın tadını çıkartırsınız. Konforu ve rahatlığının yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Salonlarınız İçin Yeni Bir Köşe Ayırdınız mı ?

Her ne kadar oturma grupları arasında yer alan köşe takımlarını oturma odalarımızda kullanmayı tercih etsek de salonlarımızın dizaynı içinde tercihimizi kimi zaman koltuk takımlarının yerine köşe takımlarından yana yapıyoruz.

Sizlerde oturma odanızın dışında salonunuz için kullanabileceğiniz modern ve klasik tarzın birleşiminden oluşan elegan bir köşe takımı arayışı içindeyseniz Kilim Mobilyanın köşe takımlarına göz atabilirsiniz.

Kilim mobilyanın köşe takımı ürün çeşitlerine baktığımızda her zevke ve aynı zamanda her bütçeye hitap eden ürünlerin olduğunu görmekteyiz. Köşe takımların bazıları tek renk kullanılarak sadeliği ön plana çıkarırken,bazı takımlarda ise farklı renklerden kombin oluşturarak daha modern bir çizgi oluşturulmuştur.Aynı zamanda her oda da kolaylıkla kullanabilecek modellerde mevcuttur.

Şimdi bir taraftan modelleri inceleyelim,bir taraftan da fiyatlarını öğrenelim.

KİLİM 2017 KÖŞE TAKIMI MODELLERİ VE FİYATLARI

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık