DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Muhteşem Kış Temalı Dekorasyon Fikirleri

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Muhteşem Kış Temalı Dekorasyon Fikirleri

Yaz mevsimlerinden kış mevsimlerine doğru geçiş yaptığımız bugünlerde evlerin temalarında yaz esintilerinin yeni kış esintileri almaya başladı. Bir taraftan evinizde kışın etkisini oluşturmak bir taraftan da odalarınıza sıcak dokunuşlar yapmak için birbirinden farklı kış temalı dekorasyon önerilerimizi inceleyebilirsiniz.

Kış Temalı Kanvas Tablolar

Duvarlarınıza kışı en güzel anlatan bir tablo asabilirsiniz. Hem duvarlarınızı yeni bir görünüme kavuşturmuş olursunuz, hem de bu temayı duvarlarınıza yansıtmış olursunuz.

Romantik Bir Dokunuş

Kışın soğukluğunu biraz kırmak aynı zamanda ortamda romantik bir ambiyans oluşturmak için dekoratif olarak kullanabileceğiniz fenerlere mumlara yer verebilirsiniz.

Otantik Bir Dokunuş

Hem koltuklarınızın şıklığını artırmak için hem de televizyon seyrederken ya da kitap okurken üzerinize alabileceğiniz koltuk şalları kullanabilirsiniz.

Sonbaharın Esintisini Kışa Yansıtın.

Kış teması yansıtacak en güzel aksesuarlar arasında kurumuş dallar ve yapraklar yer alır. Kurumuş yaprakları ve dalları nasıl kullanabilirim, diye düşünüyorsanız sizlere bu konuda küçük bir öneride bulunalım. Zevkinizin doğrultusunda dilerseniz cam kenarlarına kurumuş dalları bırakabilirsiniz. Yaprakları ise konsolun ya da sehpaların üzerine yerleştirebilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık