DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Kışın Evinizi Isıtacak Fikirler

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Kışın Evinizi Isıtacak Fikirler

Şöminenin önünde uzanıp sevdiğiniz bir diziyi ya da filmi seyretmek ya da kitap okumayı kim istemez ki?

Ya da odunların çıtırtısı eşliğinde uykuya dalmak güzel olmaz mı ?

Bu hayaller ile yola çıkarak bir taraftan evlerimizi ısıtacak bir taraftan da ortamda romantik bir ambiyans oluşturmaya yardımcı olacak olan birbirinden farklı şömine modellerini sizler için inceledik.

Elektrikli Şömine

elektrikli-somine-modelleri-2017

Her evde rahatlıkla kullanılabilen şömine türlerinden bir elektrikli şöminelerdir. En çok tercih edilen elektrikli şömine türleri arasında elektriğe takıldığında içindeki rezistans tellerinin ısınarak ısı yaydığı türdür. Bunun dışında hazinesine bırakılan su ile buhar oluşarak çalışan türü de tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

Elektrikli şömine tercih etmeyi düşünüyorsanız şu noktaları göz önünde bulundurmanızı öneririz. Öncelikle alev görüntüsünün tamamen bir göz yanılması olduğunu bilmenizi isteriz. Ayrıca ortamda tek ısı kaynağı olacak kadar ısı yaymaz. Görsel açıdan odanın ambiyansını değiştirsin,diyorsanız sizi için iyi bir seçim olabilir.

Yakıtlı Bacasız Şömine

yakitli-bacasiz-somine-tasarimlari

Hiçbir elektrik ve baca bağlantısı olmadan özel bir hazne içerisindeki yakıt sayesinde çalışmaktadır. Kışın evinizin konseptinde gerçek alevin seyrini yaşatmak aynı zamanda sıcaklığını yansıtmak isterseniz ısınma açısından tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Ayrıca evinizin konseptine farklı bir yorum katmak isterseniz bacasız şöminenin çevresini dilediğiniz gibi dizayn edebilirsiniz.

Kuzine

kuzine-soba-modelleri

Yaşam alanlarınızda nostaljik bir ambiyans oluşturmaya ne dersiniz ? Evinizin içinde bir taraftan ateşin çırıtısını duymak bir taraftan da içine odun atıp ve küllerini temizlemek isteyenler için kuzineli sobaları öneriyoruz. Birbirinden farklı modelleri ve tasarımları bulunan kuzine sobalarına göz atmanızı öneririz.

Şömineli Sehpa

somineli-sehpa-ornekleri

Şimdilerde oturma odası ve salonların konseptine eşlik eden orta sehpa modelleri arasında şömineli orta sehpalar büyük bir talebin olduğunu görmekteyiz. Şömineli sehpalar görünüm açısından hem dekoratif bir unsur olarak hem de ortamda romantik bir ambiyans oluşturmak için oldukça ideal bir seçim.

Bahçe Şöminesi

kis-bahcesi-icin-dekorasyon-onerileri-somine

Bahçenizin tadını kışında çıkarmak istiyorsanız kış bahçenizi ısıtmak için döküm bahçe şömine modelleri arasından seçim yapmalısınız. Çevresinde özel koruması olan ve 3600 ısı veren şömine alabilirsiniz.

ŞÖMİNE MODELLERİ VE ÖRNEKLERİ 2017

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık