DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Küçük Ama Huzurlu Evler İçin Dekorasyonlar

6 ay önce
18 kez görüntülendi

Küçük Ama Huzurlu Evler İçin Dekorasyonlar

Hemen herkesin bir yaşam tarzı ve kendini rahat hissettiği bir evinde alan vardır. Evlerde ki yaşam alanları da mutlaka rahat ve konforlu olması açısından herkesin içine sinecek tarzda olmalıdır. Özellikle de küçük ve dar evler de dekorasyon fikirleri ile oldukça geniş bir alan yaratabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Düzen

Ev Dekorasyonunda Düzen

Küçük evlere dekorasyon fikirleri araştırıldığında en çok açık renk duvar kağıtları ya da boyamalar ferah bir görüntü vermektedir. Koltukların renkleri, perde seçimleri, halıların uyumu, televizyon hatta biblolar bile eve farklı bir alan yaratmaktadır.

Küçük Ama Düzenli Ev

Küçük Ama Düzenli Ev

Dar Alanlarda Uygulanacak Dekorasyon Fikirleri

Evlerin ferah olması eşyaların renk seçimleri ile de alakalıdır. Koyu renkler de evi daha da küçük yaparak kötü bir alan olmasına neden olmaktadır. Dekorasyon tarzları her kişinin zevkine göre değişim göstermektedir. Eğer camınıza açık renk bir stor perde takarsanız ve farklı bir alana konuşlandırma yaparsanız da oldukça ferah görünüm kazanırsınız.

Küçük Ve Kullanışlı Ev Dekorasyonu

Küçük Ve Kullanışlı Ev Dekorasyonu

Dar olan her alanın genişlemesi için mutlaka bir imkan vardır. Uygun fiyatlara birbirinden güzel ve değişik tarzlar da evler yaratabilirsiniz. Pek çok alanın geniş olması için açık renkler, aynı renk halılar, kullanışlı mobilyalar, aynalar vb. kullanım için uygun olacaktır.

Dekorasyon Seçimleri

Eğer ki evinizde canlılıktan ve rahatlıktan yana iseniz mutlaka dekorasyon seçimleri mekanın daha geniş olması açısından tercih edilmelidir. Dekorasyon da farklı fikirler her zaman hayat kurtarır ve daha güzel alanlar yaratmaktadır.

Küçük Ferah Ev Dekorasyonu

Küçük Ferah Ev Dekorasyonu

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık