DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Küçük Balkonları Büyük Göstermenin Yolları

11 ay önce
10 kez görüntülendi

Küçük Balkonları Büyük Göstermenin Yolları

Yaz aylarında en çok kullandığımız mekanlar arasında balkon ve teras yer alır. Eğer geniş ve büyük bir balkona sahipseniz dilediğiniz gibi rahatlık dizayn edip yaz boyu hatta kışın bile kullanabilirsiniz. Peki küçük ya da dar balkona sahip olanlar ne yapmalı ?

İşte sizlere küçük balkonları büyük gösterecek dekorasyon fikirlerinden birkaçı.

Balkondaki Huzur ve Mutluluk

Duvarlar rengi için iç açısı aynı zamanda ferahlatıcı renkler seçebilirsiniz. Huzur verici bir ortam oluşturmak için çiçeklerden yararlanabilirsiniz. Yetiştireceğiniz çiçekler hem görsel olarak ortama renk katmanıza yardımcı olacaktır. Hem de ortama temiz hava verecektir.

Modern ve Havalı Oturma Alanları

Balkonunuz için oluşturacağınız oturma alanı için modern seçimler yapmalısınız. Mesela yukarıdaki görselde olduğu gibi havalı bir görünüme sahip sandalyeler seçebilirsiniz. Ya da rengarenk puflar yerleştirebilirsiniz.

Aydınlatmaları Unutmayın

Akşamları özellik sıcak yaz akşamlarında balkonunuzun tadını doyasıya yaşamak için aydınlatmayı es geçmeyin. Tabi bunu yaparken alışılagelmiş aydınlatma araçları kullanmak yerine daha modern aynı zamanda ortama estetik katacak aydınlatma araçlarını tercih etmenizi öneririz.

Küçük Balkonları Büyük Göstermenin Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık